Збірна України обіграла Чехію у дебютному матчі Ліги Націй

Збірна України обіграла Чехію у дебютному матчі Ліги Націй Фото: Чехія - Україна (twitter.com/ceskarepre_cz)

Команда Шевченка вирвала перемогу на останній хвилині

Збірна України в гостях обіграла команду Чехії в рамках першого матчу першої групи ліги B Ліги Націй. Поєдинок відбувся в місті Угерське-Градіште на стадіоні ім. Мирослава Валенти і завершився з рахунком 2:1.

Зустріч почалася із затримкою на 15 хвилин через проблеми з освітленням на стадіоні в Угерске Градіште, а її початок виявився вдалим для господарів.

Рахунок на 4 хвилині матчу відкрили чехи - автором першого м'яча став нападаючий Патрік Шик. Українці зрівняли рахунок в компенсований час першого тайму завдяки голу півзахисника Євгена Коноплянки. А перемогу збірної України приніс захисник Олександр Зінченко на 93 хвилині.

Наступний матч збірна України зіграє 9 вересня за порожніх трибун "Арени Львів" з командою Словаччини (початок - о 16:00) в рамках Ліги націй.