Збірна України зіграла внічию проти команди Італії

Збірна України зіграла внічию проти команди Італії Фото: Італія - Україна (twitter.com/Vivo_Azzurro)

Команда Шевченка витримала тиск чотирикратних чемпіонів світу

Збірні України та Італії розписали результативну нічию в рамках підготовки до чергового туру групового етапу Ліги націй. Товариська зустріч в Генуї на стадіоні "Луїджі Ферраріс" і завершилася з рахунком 1:1.

Рахунок в матчі на 55 хвилині відкрив нападник італійської команди Федеріко Бернардескі. Через 7 хвилин півзахисник збірної України Руслан Малиновський зрівняв рахунок в матчі.

В рамках 4 туру групового етапу Ліги націй збірна Італії в гостях зіграє з командою Польщі 14 жовтня, а українська збірна візьме національну команду Чехії 16 жовтня. Італія має в активі одне очко і посідає останнє місце в 3 групі ліги A, Україна з 6 очками розташовується на першому рядку групи 1 ліги B.

Нагадаємо, склад збірної Італії в п'ять разів дорожче вартості гравців збірної України.