Ділянка під проект Віоnіс Hill не відноситься до лісопаркового господарства Біличанського лісу, - Київрада

Ділянка під проект Віоnіс Hill не відноситься до території КП "Святошинське лісопаркове господарство". Про це повідомляє прес-служба Київської міської ради.

Ділянка під проект Віоnіс Hill не відноситься до території КП "Святошинське лісопаркове господарство". Про це повідомляє прес-служба Київської міської ради.

"Зазначені земельні ділянки не належать до території КП "Святошинське лісопаркове господарство" і не є Беличанским лісом. На території, яка передбачена під реалізацію проекту технопарку, перебувають колишні військові склади. Там знаходилося більше вісімдесяти ангарів для зберігання боєприпасів, службові приміщення, асфальтовані майданчики та дороги, пожежні рови, буферні зони і т.д", - зазначає прес-служба.

Зазначимо, що вчора, 13 листопада, Київрада дозволила використовувати ділянки колишньої військової частини для комплексної забудови та експлуатації об'єктів житлового, громадського, адміністративного призначення і соціальної інфраструктури, а також для будівництва та експлуатації індустріального парку в межах реалізації проекту Bionic Hill.

На момент зміни цільового призначення ділянки вже більше чотирьох років перебували в приватній власності з призначенням під будівництво. На підставі державного акта на право власності вони знаходяться у власності ТОВ "Біонік Ленд".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся