Збитки "Укрзалізниці" від корупції складають до 15 млрд доларів у рік, - Омелян

Збитки "Укрзалізниці" від корупції складають до 15 млрд доларів у рік, - Омелян
Фото: Володимир Омелян (РБК-Україна)

За 2016 рік компанія отримала 7,3 млрд гривень збитків

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що збитки ПАТ "Укрзалізниця" від корупції та неефективного використання коштів складають 10-15 млрд доларів в рік. Про це повідомляє УНИАН.

"Я знаю, який ресурс (в "Укрзалізниці" - ред.) розкрадається і неефективно використовується, що призводить до великих збитків. Це 10-15 млрд доларів в рік, а може і більше", - сказав Омелян в ході зустрічі з бізнесом "Європейської Бізнес Асоціації".

Міністр зазначив, що ці гроші можна було б спрямувати на закупівлю нових локомотивів, запуск нових програм з оновлення рухомого складу та на будівництво нових залізничних колій.

Так, згідно з аудиту консолідованої фінансової звітності ПАТ "Укрзалізниця" за 2016 рік, проведеного міжнародною консалтинговою компанією "Ернст енд Янг Аудиторські послуги" (E&Y), компанія отримала 7,3 млрд гривень збитків за міжнародними стандартами фінансової звітності.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що чиновники ПАТ "Укрзалізниця" завдали державі збитків у розмірі 10 млн доларів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся