Туреччина - Україна: Якщо приберемо останні 10 хвилин все було ідеально, - Шевченко

НовиниСпорт    07.10.2016 - 09:38
Фото: Андрій Шевченко
Фото: Андрій Шевченко

Наставник українців не задоволений результатом

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував нічию зі збірною Туреччини. Про це повідомляє каналі "Футбол".

"Зробив ставку на інших. По-перше, Кучер і Ордець — зіграна пара. Вважаю, що вони зіграли дуже добре. Ці гравці були і на попередньому зборі, і добре знають наші вимоги для захисників. Ми побачили, що в кінці Коноплянка трохи втомився. Ми вирішили поставити свіжого і швидкого Петряка. Мені сподобалася сьогодні команда, сподобалася її гра. Якщо ми приберемо останні 10 хвилин, то все було ідеально. Першим ділом я сказав у роздягальні, щоб гравці забули цю гру і готувалися до наступного", - сказав Шевченко.

"Турки завелися. Поміняли гру у другому таймі, вони стали грати по новому малюнку, частіше використовувати фланги і в них там з'явилося перевагу. Мору не можна давати простір. він іде в одну й іншу сторону. якщо дати йому простір і швидкість, то з ним справлятися непросто. Коментувати пенальті в наші ворота не буду. Все треба подивитися добре. Можу сказати, що є спірні моменти, але треба дивитися", - додав тренер.

Нагадаємо, вже 9 жовтня Україна в Кракові зіграє з Косово.

On Top