ЦВК просить Кабмін перерозподілити 30 млн гривень на місцеві вибори

НовиниПолітика    29.09.2016 - 14:42
Фото: ЦВК
Фото: ЦВК

Кабмін видав постанову про виділення грошей без механізму їх перерахування місцевим бюджетам

Центральна виборча комісія просить Кабінет міністрів перерозподілити 30 млн гривень на місцеві вибори. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ЦВК.

Повідомляється, що напередодні надійшло розпорядження Кабміну, яким ЦВК виділили кошти на фінансування проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад та сільських, селищних, міських голів об'єднаних територіальних громад, а Мінфіну доручили здійснити видатки за рахунок коштів резервного фонду держбюджету.

Однак у ЦВК відзначили, що витрати на проведення місцевих виборів відносяться до видатків місцевих бюджетів. При цьому витрати на підготовку і проведення перших місцевих виборів здійснюються за рахунок коштів держбюджету, передбачених на здійснення ЦВК керівництва та управління у сфері проведення виборів та референдумів, коштів відповідного місцевого бюджету, отриманих як цільова субвенція з держбюджету.

Також у ЦВК зазначили, що постанова Кабміну не передбачає механізму перерахування коштів з резервного фонду місцевим бюджетам. У зв'язку з цим ЦВК просить Кабмін про перерозподіл видатків на суму 30 млн гривень.

Нагадаємо, ЦВК призначив перші місцеві вибори на грудень 2016.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top