Ціна нафти Brent впала на 5% і торгується нижче 46,5 долара за барель

НовиниЕнергетика    13.07.2016 - 22:59
Фото: ціна бареля нафти Brent знизилася
Фото: ціна бареля нафти Brent знизилася

За годину після початку падіння котирувань барель Brent подешевшав більш як на 1,5 долара

Вартість нафти марки Brent в ході торгів на лондонській біржі ICE в середу, 13 липня, впала на 5,05% порівняно з показниками відкриття і на мінімумі становила 46,12 долара. Про це свідчать дані біржі, передає РБК.

Повідомляється, що падіння котирувань почалося близько 17:30 за київським часом і приблизно за годину барель Brent подешевшав більш ніж на 1,5 долара.


На мінімумі о 21:13 (за київським часом) барель Brent коштував 46,12 долара, тоді як на відкритті торгів за барель цієї марки нафти давали 48,07 долара.

До 21:40 за київським часом Brent почала торгуватися на рівні 46,3 долара за барель.

Аодночас, як повідомляє агентство, вартість WTI знизилася під час сьогоднішніх торгів на 4,04% і на мінімумі, о 21:00 за київським часом вона коштувала 44,06 долара за барель.

Як відзначає The Wall Street Journal , зниження цін на нафту відбувається, зокрема, на тлі даних Управління енергетичної інформації (EIA), які показали, що загальний обсяг видобутку нафти в США минулого тижня трохи зріс, оскільки збільшення виробництва на Алясці перевершило скорочення обсягів виробництва в 48 штатах.

За інформацією американського видання, трейдери уважно стежать за виробничими даними США, які можуть бути первинним індикатором, тоді як в глобальному відношенні постачання нафти скорочуються.

Нагадаємо, згідно зі звітом Міжнародного енергетичного агентства, підвищення попиту на нафту в другому кварталі 2016 року перевищило темпи зростання пропозиції, що істотно скоротило дисбаланс на глобальному нафтовому ринку.

On Top