ru ua

Ціна нафти Brent піднялася вище 47 доларів за барель

Ціна нафти Brent піднялася вище 47 доларів за барель Фото: нафта Brent (pixabay)

Нафта Brent торгується на позначці в 47,13 доларів за барель

Ціна північноморської нафти марки Brent сьогодні вранці, 10 липня 2017 року, знаходиться вище позначки в 47 доларів за барель. Про це свідчать дані біржових торгів на сайті РБК.

Так, станом на 08:07 за київським часом нафта Brent торгувалася на позначці в 47,13 доларів за барель. Це на 0,53% вище рівня закриття попередніх торгів.

Нагадаємо, раніше видання Bloomberg з посиланням на чотирьох співрозмовників в російському уряді повідомило, що РФ виступить проти додаткового зниження видобутку нафти, якщо така пропозиція з'явиться на зустрічі з представниками країн ОПЕК.

"У цьому випадку може виникнути припущення, що Росія і країни ОПЕК вважають недостатнім діючу угоду про скорочення видобутку", - сказав співрозмовник Bloomberg.

ОПЕК почала скорочення виробництва в січні, щоб зменшити набряклі глобальні запаси і зміцнити ціни на нафту, яка як і раніше залишається на половині рівня 2014 року. У травні ОПЕК і її партнери, включаючи Росію, продовжили свою угоду ще на дев'ять місяців до березня 2018 року.