ru ua

Трьох посадових осіб шахти "Стаханова" судитимуть за порушення правил безпеки

Трьох посадових осіб шахти "Стаханова" судитимуть за порушення правил безпеки Фото: шахта "Стаханова"

Посадових осіб будуть судити за порушення правил безпеки, яке призвело до загибелі людей

Трьох посадових осіб шахти "Стаханова" судитимуть за порушення правил безпеки, яке призвело до загибелі людей. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

"Встановлено, що начальник дільниці ремонтно-відновлювальних робіт, гірничий майстер цієї ділянки і гірник з ремонту гірничих виробок - ланковий ділянки, які допустили порушення вимог законодавства про охорону праці, що спричинило тяжкі наслідки", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що в березні 2016 був виданий наряд шахтарям з ремонту гірничих виробок. Гірничий майстер разом з ланковим оглянули робоче місце і дали вказівку підлеглим працівникам на виконання робіт. Під час роботи обірвався і впав правий бік конструкції робочого полку з фрагментами породи, при цьому був травмований гірник, який від отриманих травм помер у лікарні.

"Таким чином, посадові особи не проконтролювали і не забезпечили дотримання вимог правил безпеки і технології робіт підлеглими працівниками, що призвело до загибелі гірника", - повідомляє прокуратура.

Обвинувальний акт за ч. ст 2. 272 КК України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людей) направлено до суду.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявляв, що керівництво шахти "Степова" у Львівській області, на якій в березні стався вибух з жертвами серед гірників, має понести кримінальне покарання.