Трамп заявив, що переговори з Китаєм будуть тривати по мірі загострення торгової війни

Трамп заявив, що переговори з Китаєм будуть тривати по мірі загострення торгової війни
Фото: Дональд Трамп (gettyimages.com)

В залежності від прогресу в переговорах можуть скасувати мита на низку китайських товарів

Президент США Дональд Трамп заявив у п'ятницю, що торгові переговори з Китаєм будуть продовжуватися навіть після того, як Вашингтон зробить кроки з підвищення тарифів на китайський імпорт, уникаючи найгіршого сценарію повного провалу переговорів. Про це він написав у своєму Twitter.

Трамп зазначив, що протягом останніх двох днів Сполучені Штати і Китай провели відверті і конструктивні бесіди про стан торгових відносин між обома країнами.

"Тим часом Сполучені Штати ввели мита стосовно Китаю, які можуть бути зняті або не знято в залежності від того, що станеться щодо майбутніх переговорів", - написав Трамп.

Трамп заявив, що переговори з Китаєм будуть тривати по мірі загострення торгової війниРаніше президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що протягом багатьох років Штати кожен рік втрачали по 500 млрд доларів торгового угоди з Китаєм.

РБК-Україна писало, що Трамп заявив, що Китай зірвав операцію на торгових переговорах між країнами. Президент США підкреслив, що якщо угода не буде підписана, Китай очікують високі мита.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся