ru ua

Тимошенко не буде оскаржувати результати виборів

Тимошенко не буде оскаржувати результати виборів Фото: Юлія Тимошенко (Віталій Носач, РБК-Україна)

Тимошенко звинуватила Порошенко у фальсифікації виборів

Лідер партії "Батьківщина", кандидат в президенти України Юлія Тимошенко звинуватила президента Петра Порошенка у фальсифікації президентських виборів, але в суд не піде. Про це Тимошенко заявила під час прес-конференції 2 квітня, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ці вибори були перетворені на фарс. Президентом Петром Порошенком, що стосується його результатів, вибори були сфальсифіковані. Вони були спотворені...Я б хотіла зробити заяву: вибори сфальсифіковані Порошенко. Він не повинен бути в другому турі. Він туди прорвався нечесним шляхом ... Але ми не підемо в суд", - сказала вона.

За її словами, на виборах в Україні були застосовані певні технології. Зокрема, Тимошенко нагадала про реєстрацію 39 кандидатів у президенти, а також заявила про підкуп, який, за її словами, проводився і з бюджету, і поза бюджету.

При цьому Тимошенко заявила, що не скликатиме акції протесту після першого туру президентських виборів.

"Будь-яке підняття людей на акції може стати плацдармом для країни-агресора, яка веде проти України війну. Ми не є прихильниками такої політики. Я поважаю голосування людей і їх вибір. Ми захищали і будемо захищати цей вибір", - сказала Тимошенко.

Як відомо, Центральній виборчій комісії залишилося обробити трохи більше одного відсотка протоколів голосування, але переможці першого туру президентських виборів 2019 вже визначилися. Згідно з попередніми результатами, у другий тур виходять комік Володимир Зеленський і чинний президент Петро Порошенко.

Зеленський набирає 30,26% голосів. Далі йдуть Петро Порошенко з результатом 15,92% голосів і Юлія Тимошенко - 13,39%. Топ-5 кандидатів замикають Юрій Бойко (11,65%) та Анатолій Гриценко (6,92%).

За результатами підрахунку, на даний момент Тимошенко лідирує в Івано-Франківській області (22,49%).