Тігіпко залишився єдиним представником інтересів сходу після відмови від співпраці з ПР, - політолог

Неділя 14 вересня 2014 16:01

Після відмови від співпраці з Партією регіонів на позачергових парламентських виборах партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна" залишилася єдиним представником інтересів виборців південного та східного регіонів. Про це заявив політолог, директор Центру політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко.

"На сьогодні після відходу з поля електоральної боротьби ПР, Тігіпко і "Сильна Україна" залишилися єдиним представником інтересів виборців південно-східного регіону країни. Це збільшує шанси партії на парламентських виборах", - сказав політолог.

За словами Фесенка, після відмови Тігіпка від співпраці з регіоналами, у ПР не залишається шансів пройти в парламент за партійними списками, а тільки - обратися у окремих мажоритарних округах. "Звичайно ж, ця ситуація показала, що Тігіпко не збирається повторювати тих помилок, які були кілька років тому, і не хоче дискредитувати себе співпрацею з Партією регіонів, а бачить себе самостійною політичною силою", - вважає Фесенко.

Він також зазначив, що розрив Тігіпка з "регіоналами" розпочався задовго до цих подій. Взимку Тігіпко не приховував свого критичного ставлення до поведінки Партії регіонів під час Майдану, наголосив політолог. Потім пішов розрив на президентських виборах, де Тігіпко показав кращий результат, ніж кандидат від ПР, нагадав експерт.

"У той же час, принципово важлива інша позиція. На відміну від регіоналів, які думають тільки про свої інтереси, Тігіпко прагне представляти інтереси сходу і півдня", - зазначив Фесенко.

На думку політолога, в парламенті партія Тігіпка може опинитися в опозиції, але це буде опозиція не проросійська чи пов'язана з попередньою владою, а конструктивна, яка пропонуватиме інше бачення реформ, пріоритетів розвитку країни.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся