Tesla представила цілісні сонячні панелі у вигляді монолітних дахів для будинку

НовиниТелеком & IT    29.10.2016 - 08:20
Фото: Ілон Маск на презентації нової розробки
Фото: Ілон Маск на презентації нової розробки

Такий дах може живити цілий будинок з 100% поновлюваними джерелами енергії

Tesla Motors і SolarCity, засновником яких є Ілон Маск, представила монолітні даху для дому, генеруючі сонячну енергію, і системи запасу енергії Powerwall 2.0 і Powerpack. Про це повідомляє Business Insider.

Особливість даху полягає в тому, що він являє собою цілісну сонячну панель, а не закріплені на ній окремі елементи запасу сонячної енергії.

Ілон Маск під час презентації в Лос-Анджелесі представив чотири різні моделі даху. Сонячні панелі на них зроблені з гладкого скла різних форм, тим самим вони підходять за різний дизайн будинку. Такий дах може живити цілий будинок з 100% поновлюваними джерелами енергії.

Також був представлений накопичувач електроенергії Powerwall 2.0, потужність якого збільшена до 14 кВт. Потужність першої Powerwall становить 6,4 кВт.

"Є три ключові компоненти, які можуть допомогти у вирішенні проблеми зміни клімату та надати позитивний вплив на навколишній світ - це екологічно безпечне виробництво енергії, батарей і електромобілів. Ці рішення вже існують самостійно, але в поєднанні вони стають більш потужними", - наголошується в повідомленні на сайті Tesla.

Нагадаємо, компанія Boeing має намір відправити людину на Марс раніше Ілона Маска.

 

On Top