ua en ru

У "Сухій Балці" очікують на медвисновок про стан травмованого в ході обшуку співробітника

У "Сухій Балці" очікують на медвисновок про стан травмованого в ході обшуку співробітника Фото: потерпілий в ході обшуку співробітник "Сухої Балки" (Українські новини)

Під час обшуків на "Сухій Балці" постраждав співробітник підприємства

ПАТ "Євраз Суха Балка" заявляє, що озброєні правоохоронці, які супроводжували ранкові обшуки на території і шахтах підприємства, нанесли тілесні ушкодження одному із співробітників компанії. Про це йдеться в офіційній заяві ПАТ "Євраз Суха Балка".

Відомо, що на території адміністративних приміщень і шахт підприємства з самого ранку відбувається обшук "у супроводі озброєних правоохоронців", які, за даними прес-служби "Сухої Балки", нанесли тілесні ушкодження одному з гірських майстрів підприємства.

Як з'ясували "Українські новини", потерпілим виявився майстер гірничої ділянки №34 Олександр Гринь. За словами співробітників підприємства, що здійснювали надання першої допомоги і первинне опитування майстра, він йшов на другий поверх адміністративно-побутового корпусу шахти ім. Фрунзе, де з боку запасного входу зіткнувся зі спецназівцями, які заблокували його рух. Не отримавши пояснення причин перешкоджання проходу, працівник зіткнувся з силовою протидією.

alt

"Його почали виштовхувати з будівлі. На спробу потерпілого захистити себе, спецназівець притиснув його до стінки і застосував спеціальний прийом для звалювання на підлогу", - розповіло "Українським новинам" джерело на підприємстві.

В результаті падіння розбився прилад індивідуального захисту (саморятівник), закріплений на спині потерпілого, згідно з вимогами Правил техніки безпеки, що стало причиною додаткових травм попереково-крижового відділу співробітника.

"Відкрився "саморятівник". Я працюю на висоті, одного разу впустив його з п'яти метрів, і нічого не було. Але тут мене на підлогу кинули так, що "саморятівник" розкрився...", - розповів постраждалий.

alt

Була викликана карета швидкої допомоги. Ситуацію "Українським новинам" також прокоментував представник медичної служби "Сухої Балки".

"В принципі, він пересувається сам, своїми ногами. Але ніхто не знає, які можуть бути ускладнення. В даний час він оглянутий співробітниками швидкої допомоги, його забрали в 5-ту міську лікарню, щоб зробити знімок", - зауважила медсестра поверхневого медпункту шахти Фрунзе ПАТ "Євраз Суха Балка" Ірина Воротілова.

В даний час "Суха Балка" чекає на висновки медиків про характер травм і ступінь втрати працездатності працівника.