ru ua

Суд виніс рішення на користь "АвтоКрАЗу" в суперечці з російським "Альфатексом"

Суд виніс рішення на користь "АвтоКрАЗу" в суперечці з російським "Альфатексом" "АвтоКрАЗ"

Верховний суд України 25 березня 2015 р. підтримав позицію ПАТ "АвтоКрАЗ" у суперечці з російською компанією "Альфатекс" по стягненню грошових коштів у розмірі 7 млн дол. Про це йдеться в повідомленні прес-служби юридичної компанії FCLEX, яка представляла в суді інтереси "АвтоКрАЗ".

"Ще в 2013 році "Альфатекс" звернувся з позовом до суду, вимагаючи повернення зазначеної суми. Діючи на підставі сумнівного договору поступки права вимоги, "Альфатекс" стверджував, що відповідачі не виконали умови договору поставки. Цікаво, що безпосередньо з позивачем "АвтоКрАЗ" ніколи не співпрацював. Насправді, в минулому автозавод дійсно постачав машини підприємству зі схожою назвою - "Продуктивно-комерційне підприємство "Альфатекс", але воно вже давно ліквідовано і ніяких зобов'язань перед ним у "Автокразу" немає", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що в жовтні 2014 року Верховний Суд України вже виносив аналогічне рішення, яким підтримав позицію "АвтоКрАЗу". У листопаді 2014 року судді касаційної інстанції, спираючись на рекомендації ВСУ, визнали вимоги "Альфатекса" незаконними.

Нагадаємо, Київський апеляційний господарський суд відмовив ПАТ "АвтоКраЗ" у стягненні з Державної служби з надзвичайних ситуацій 2 млн грн.