ua en ru

Суд прийняв до розгляду справу "діамантових прокурорів"

15:31 10.03.2016 Чт
2 мин
Розгляд справи по суті розпочнеться 21 березня о 9:30
Суд прийняв до розгляду справу "діамантових прокурорів" Фото: суд прийняв до розгляду справу "діамантових прокурорів"

Голосіївський районний суд міста Києва прийняв до розгляду справу "діамантових прокурорів" Володимира Шапакіна і Олександра Корнійця. Розгляд по суті розпочнеться 21 березня о 9:30, повідомив журналіст Михайло Штекель в Twitter.

"Голосіївський суд прийняв до розгляду справу діамантових прокурорів. Розгляд по суті розпочнеться 21 березня о 9:30", - йдеться в повідомленні.

Як повідомив журналіст, сьогодні суд мав лише визначити, чи приймати від прокуратури обвинувальний акт, або повернути його.

"Хай Сакварелідзе прийде в суд доведе провину підсудних", - заявив Сергій Козаченко, адвокат Шапакіна.

Як повідомляється, сьогодні адвокати підсудних у ході засідання заявляли відвід суддям, а також хотіли заявити відвід прокурорам. Разом з тим, сам Шапакін виступив проти відводу прокурорів.

"Адвокати просять повернути обвинувальний акт з діамантовими прокурорам на дорозслідування - не влаштовує по формі і суті", - написав журналіст.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що заступник Генерального прокурора Давид Сакварелідзе заявив, що справа "діамантових прокурорів" не закінчується на Володимирі Шапакіні та Олександрі Корнійці.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: