ru ua

Суд у справі трьох українських моряків, затриманих в Індії, відбудеться 13 листопада, - МЗС

Суд у справі стосовно членів команди судна Seaman Guard Ohio, затриманого в Індії, серед яких троє громадян України, відбудеться 13 листопада 2013 р. Про це РБК-Україна повідомив директор Департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс.

Зокрема, він повідомив, що 30 жовтня суд відхилив клопотання про зміну запобіжного заходу заарештованим морякам, а пред'явлення обвинувачень по суті заплановано на 13 листопада.

Перебийніс зазначив, що в ході цього судового засідання захист має намір надати більш детальні докази того, що зброя на борту судна перебувала легально.

За словами представника МЗС, троє громадян України продовжують утримуватися під вартою в центральній в'язниці Пужаль, яка знаходиться в 40 км від міста Ченнай - столиці індійського штату Тамілнад. Посольство України тримає цю ситуацію на контролі.

Нагадаємо, 11 жовтня поліція Індії заарештувала 35 членів екіпажу судна Seaman Guard Ohio, серед яких троє громадян України - капітан, старший помічник і охоронець. Команді корабля пред'явлені звинувачення в незаконному зберіганні зброї та боєприпасів, а також незаконному придбанні пального.