Суд переніс розгляд апеляції на арешт учасників конфлікту на Драгобраті на 22 січня

НовиниНадзвичайні події    18.01.2016 - 15:01
Фото: суд над учасниками конфлікту на Драгобраті
Фото: суд над учасниками конфлікту на Драгобраті

Засідання призначили на 11:30 за київським часом

Апеляційний суд Закарпатської області переніс розгляд апеляції на арешт членів "Правого сектора", які брали участь в конфлікті на Драгобраті на 22 січня 2016 року. Про це повідомив у Facebook народний депутат України Ігор Луценко.

"Суд над ПС. Затриманих не доставили. Це для того, щоб їх не зняли у всій "красі" з побоями. Йде суперечка, що робити... Суд над ПС перенесли на 22-е, 11:30", - написав він.

Суд над ПС. Затриманих не доставили. Це для того, щоб їх не відзняли у всій "красі" з побоями.Йде суперечка, що робити...

Опубликовано Igor Lutsenko 18 января 2016 г.

Суд по ПС перенесли на 22-ге, 11:30

Опубликовано Igor Lutsenko 18 января 2016 г.

Нагадаємо, в Закарпатській області 10 січня 2016 року сталася масова бійка на гірськолижному курорті Драгобрат. В результаті інциденту двоє охоронців турбази отримали тілесні ушкодження у вигляді різаних ран, множинних гематом голови, а також перелому ноги. За даними видання "Голос Карпат", зачинщиками бійки стали представники "Правого сектора".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Київський суд заарештував групу фальшивомонетників Порошенко пропонує ВР запровадити наказне провадження у цивільному та господарському судочинстві
On Top