ua en ru

Суд переніс розгляд апеляції на арешт учасників конфлікту на Драгобраті на 22 січня

Суд переніс розгляд апеляції на арешт учасників конфлікту на Драгобраті на 22 січня Фото: суд над учасниками конфлікту на Драгобраті

Засідання призначили на 11:30 за київським часом

Апеляційний суд Закарпатської області переніс розгляд апеляції на арешт членів "Правого сектора", які брали участь в конфлікті на Драгобраті на 22 січня 2016 року. Про це повідомив у Facebook народний депутат України Ігор Луценко.

"Суд над ПС. Затриманих не доставили. Це для того, щоб їх не зняли у всій "красі" з побоями. Йде суперечка, що робити... Суд над ПС перенесли на 22-е, 11:30", - написав він.

Суд над ПС. Затриманих не доставили. Це для того, щоб їх не відзняли у всій "красі" з побоями.Йде суперечка, що робити...

Опубликовано Igor Lutsenko 18 января 2016 г.

Суд по ПС перенесли на 22-ге, 11:30

Опубликовано Igor Lutsenko 18 января 2016 г.

Нагадаємо, в Закарпатській області 10 січня 2016 року сталася масова бійка на гірськолижному курорті Драгобрат. В результаті інциденту двоє охоронців турбази отримали тілесні ушкодження у вигляді різаних ран, множинних гематом голови, а також перелому ноги. За даними видання "Голос Карпат", зачинщиками бійки стали представники "Правого сектора".