До суду передали обвинувальний акт проти "заступника міністра доходів і зборів" ДНР

НовиниСуспільство    13.10.2017 - 10:34
Фото: прокуратура (РБК-Україна)
Фото: прокуратура (РБК-Україна)

Екс-начальника податкової Кіровського району Донецька буду заочно судити за пособництво і фінансування тероризму

Прокуратура передала до суду обвинувальний акт проти так званого "першого заступника міністра доходів і зборів" самопроголошеної "Донецької народної республіки". Про це у Facebook повідомив прокурор Донецької області Євген Бондаренко.

Повідомляється, що стосовно колишнього начальника ДПІ у Кіровському районі Донецька, який займає так звану посаду "першого заступника міністра доходів і зборів" ДНР завершили досудове розслідування.

За даними слідства, підозрюваний у вересні 2014 року вступив до складу ДНР, після чого його призначили на цю посаду, де він реалізує функції з обліку платників податків і зборів, адміністрування податків і зборів, митних та інших платежів, контролю своєчасності сплати в "бюджети", за рахунок яких фінансуються "установи силового блоку".

"Обвинувальний акт прокуратурою вже скеровано до суду. Спільнику терористів загрожує 15 років ув'язнення", - зазначив Бонадренко.

 
 

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що до суду передали обвинувальний акт для заочного засудження "міністра фінансів" ДНР Катерини Матющенко.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top