ua ru

До суду передали обвинувальний акт проти "заступника міністра доходів і зборів" ДНР

До суду передали обвинувальний акт проти "заступника міністра доходів і зборів" ДНР Фото: прокуратура (РБК-Україна)

Екс-начальника податкової Кіровського району Донецька буду заочно судити за пособництво і фінансування тероризму

Прокуратура передала до суду обвинувальний акт проти так званого "першого заступника міністра доходів і зборів" самопроголошеної "Донецької народної республіки". Про це у Facebook повідомив прокурор Донецької області Євген Бондаренко.

Повідомляється, що стосовно колишнього начальника ДПІ у Кіровському районі Донецька, який займає так звану посаду "першого заступника міністра доходів і зборів" ДНР завершили досудове розслідування.

За даними слідства, підозрюваний у вересні 2014 року вступив до складу ДНР, після чого його призначили на цю посаду, де він реалізує функції з обліку платників податків і зборів, адміністрування податків і зборів, митних та інших платежів, контролю своєчасності сплати в "бюджети", за рахунок яких фінансуються "установи силового блоку".

"Обвинувальний акт прокуратурою вже скеровано до суду. Спільнику терористів загрожує 15 років ув'язнення", - зазначив Бонадренко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що до суду передали обвинувальний акт для заочного засудження "міністра фінансів" ДНР Катерини Матющенко.