Суд зобов'язав Парубія вибачитися перед Медведчуком

НовиниПолітика    07.11.2016 - 21:27
Фото: Віктор Медведчук
Фото: Віктор Медведчук

7 листопада 2016 року Печерський районний суд Києва задовольнив позов Віктора Медведчука про захист честі і гідності. Відповідачами за цим позовом виступали Рада національної безпеки і оборони України та його секретар Андрій Парубій, повідомляє прес-служба "Українського вибору".

Зокрема, суд визнав недостовірною та такою, що принижує честь і гідність Віктора Медведчука поширену Андрієм Парубієм 4 липня 2014 року на брифінгу РНБОУ в Національному інформаційному агентстві "Укрінформ" інформацію про нібито причетність Віктора Медведчука до подій на сході України. Мова йшла про наступні твердження: "Медведчук... є тим злочинцем, який протягом останніх років максимально брав участь у тому, щоб ця ситуація була створена"; "...фінансування цих (екстремістських) груп здійснювалося через Медведчука".

Одразу після брифінгу Медведчук звернувся до суду з позовом до Парубія і РНБОУ, і вже 15 серпня того ж року суд першої інстанції задовольнив законні вимоги лідера "Українського вибору — Права народу".

"Однак дане судове рішення переглядалося з процесуальних мотивів, які не ставило під сумнів недостовірність поширеної А. Парубієм інформації. При цьому, користуючись процесуальними вивертами, представники Парубія максимально затягували слухання справи, не з'являлися на судові засідання, проте яких-небудь доказів, що підтверджують заяви А. Парубія, надати так і не змогли", - йдеться в повідомленні.

За даними прес-служби, судове рішення зобов'язує спікера Верховної Ради України А. Парубія провести в "Укрінформі" брифінг, в ході якого повідомити про дане судове рішення та спростувати недостовірну інформацію, яка завдає шкоди честі та гідності Віктора Медведчука.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top