Російські компанії можуть оскаржити рішення суду ЄС щодо санкцій протягом 2 місяців

Російські компанії можуть оскаржити рішення суду ЄС щодо санкцій протягом 2 місяців
Фото: будівля Суду Європейського союзу в Люксембурзі (wikipedia.org)

Суд відмовив ряду банків і компаній у скасуванні обмежень

Суд Європейського Союзу в Люксембурзі сьогодні, 13 вересня, залишив у силі економічні санкції проти низки російських компаній. При цьому сторони мають право протягом двох місяців звернутися в Європейський суд справедливості з проханням перевірити законність рішення, повідомляє Deutsche Welle.

"По суті, суд встановив, що Рада ЄС достатньо обґрунтувала оскаржувані правові акти. Проголошена мета оскаржених актів полягає в тому, щоб підвищити ціну за дії Росії, які підривають територіальну цілісність, суверенітет і незалежність України, а також підтримати мирне врегулювання кризи", - йдеться в повідомленні суду.

Зазначається, що сім компаній звернулися в Суд Євросоюзу з позовом проти Ради ЄС ще восени-взимку 2014 року. "Роснефть", "Газпром нефть", російські банки "Сбербанк", ВТБ і "Внешэкономбанк" (ВЭБ), а також український "Промінвестбанк" (дочка ВЭБ) і турецький DenizBank (дочка "Сбербанку") просили скасувати санкції, введені проти них за дії Росії щодо дестабілізації ситуації в Україні.

Нагадаємо, 13 вересня Європейський союз ще на півроку продовжив персональні санкції проти Російської Федерації за агресію в Україні.

Повідомляється, що Євросоюз офіційно продовжив заборону на видачу віз 155 фізичним особам. Також персональні санкції на півроку продовжені стосовно 44 компаній, які причетні до порушення територіальної цілісності України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся