Суд заарештував заступника начальника Бучанської виправної колонії

НовиниНадзвичайні події    13.08.2016 - 19:34
Фото: Бучанська виправна колонія №85
Фото: Бучанська виправна колонія №85

Йому також встановлена можливість вийти під заставу в розмірі 110 тисяч гривень

Печерський районний суд Києва обрав для викритого в хабарництві заступника начальника Бучанської виправної колонії запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави 110 тисяч гривень, а одному з його спільників домашній арешт. Про це повідомляє прес-служба Військової прокуратури Центрального регіону України.

"Оскільки сума неправомірної вигоди була значно вищою, ніж сума застави, що визначена судом, військова прокуратура оскаржуватиме це рішення в частині визначення застави", - йдеться в повідомленні.


Вказаним особам повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 КК (одержання групою осіб неправомірної вигоди у великому розмірі).

Зазначено, що другий посередник перебуває в лікарні та запобіжний захід щодо нього буде розглядатися судом після його одужання.

Нагадаємо, 10 серпня 2016 року правоохоронці затримали після одержання неправомірної вигоди 400 тисяч гривень заступника начальника Бучанської виправної колонії і двох його спільників за сприяння у достроковому звільненні від покарання за хворобою одного з засуджених колонії.

On Top