Суд Амстердама переніс дату оголошення рішення про скіфське золото

Суд Амстердама переніс дату оголошення рішення про скіфське золото
Ілюстративне фото з відкритих джерел)

Суд оголосить рішення у справі 16 липня

Апеляційний суд Амстердама переніс дату оголошення рішення по справі про повернення в Україну "скіфського золота". Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Міністерство юстиції України Facebook.

Як повідомили у відомстві, суд оголосить рішення у справі 16 липня.

"Рішення Апеляційного суду Амстердама про повернення "скіфського золота" в Україну буде оголошено 16 липня 2019 року. Тому чекаємо рішення", - йдеться в повідомленні Мін'юсту.

Відзначимо, Україна наполягає на поверненні кримських експонатів виставки "Золото Скіфії" з Амстердама. У свою чергу російська сторона наполягає на поверненні частини експонатів на територію Криму.

11 березня суд в Амстердамі повинен був розглянути апеляцію по справі "скіфського золота". Під час засідання суд повинен заслухати позиції трьох сторін - України, кримських музеїв і музей Алларда Пірсона.

За словами Джапаровой, представники кримських музеїв не брали участі в засіданні Апеляційного суду Амстердама на слуханні по справі "скіфського золота".

В компанії, яка представляє кримські музеї, заявили, що "ці цінності стали частиною політичної гри, що є неприпустимим". Джеппар підкреслила, що Україна в суді спирається на Конвенцію ЮНЕСКО 1970 року і те, що музейні артефакти є частиною державного музейного фонду, і нагадала про дії РФ в аннексированном Криму.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся