ua en ru

США збільшили військово-технічну допомогу Україні, - посол

США збільшили військово-технічну допомогу Україні, - посол Фото: Валерій Чалий

Валерій Чалий розповів, скільки США виділять на допомогу Україні

Посол України в США Валерій Чалий заявив, що Сполучені Штати Америки (США) збільшили військово-технічну допомогу Україні. Про він це повідомив в ефірі "Еспресо".

Він зазначив, що забезпечення армії і оборони країни є одним з головних пріоритетів української влади та посольства України.

"Тому це добра новина, що цього року військово-технічна допомога Сполучених Штатів для України не зменшилась, а збільшилась. Цифри, про які ми говоримо, і 200 млн доларів від Пентагона, і 95 млн по лінії зовнішніх військових операцій Державного департаменту, і є ще програми. Тобто загалом цифра понад 300 млн доларів", - зазначив Чалий.

Окрім того, США виділить 620 млн доларів на реформи у секторі безпеки.

"Це більше, ніж будь-коли. Це свідчення не тільки додаткових можливостей для збільшення наших ресурсів, а й сигнал нашого стратегічного партнера США. Якщо у когось були сумніви, що Сполучені Штати зменшують підтримку, то ці рішення свідчать про інше", - повідомив посол.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що США виділили 115 мільйонів доларів допомоги Україні для збільшення її здібності захищати свою територіальну цілісність.