ua en ru

Співвласники Nemiroff отримали доступ на підприємство

Сьогодні, 19 березня, виконавча служба і міліція виконали рішення суду і на законних підставах надали допуск на завод компанії Nemiroff у Вінницькій області власникам - Якову Грибову і Анатолію Кіпішу , а також директору "УВК" Nemiroff" Юрію Сорочинському. Про це повідомили в компанії Nemiroff.

"На території заводу перебувала група молодиків із щитами і вогнепальною зброєю, яка там проживала в адміністративній будівлі на останньому поверсі, але завдяки втручанню міліції та самообороні майдану, їх вигнали з території заводу", - повідомив засновник і співвласник компанії Nemiroff Яків Грибов.

За його словами, зараз буде проводитися оцінка збитків, нанесених майну підприємства. "Глусі пішли з заводу як вандали, розграбували завод, зараз будемо оцінювати збитки", - підкреслив Грибов.

Крім того, Яків Грибов і його партнер Анатолій Кіпіш пообіцяли відновити роботу підприємства і повернути українську продукцію заводу на полиці магазинів.

"Це наш тягар, ми творці, ми відновимо роботу підприємства і наведемо тут порядок", - зазначили власники Nemiroff.

У компанії також відзначили, що місцеві жителі активно брали участь у звільненні заводу від загарбників, щоб відновити його роботу.

"Сьогодні для співробітників, які раніше працювали на заводі, городян, просто свято, люди отримали надію на відновлення роботи заводу", - кажуть вони.

Нагадаємо, 12 березня 2014 року Державна реєстраційна служба України виконала рішення Вищого адміністративного суду України та Вищого господарського суду України і внесла зміни до державного реєстру про зміну генерального директора дочірніх компаній "УВК "Nemiroff" і "Алко ІнвестУкраіна", яким став Юрій Сорочинський. Про це на прес-конференції повідомив засновник, співвласник компанії Nemiroff Яків Грибов.

Конфлікт навколо спроби рейдерського захоплення ДП "Українська Водочна Компанія "Nemiroff" і ДП "АлкоІнвест Україна" з боку екс-менеджменту тривав протягом трьох років. В результаті завод, на якому працює 1,5 тис. осіб, був змушений припинити випуск продукції.