ru ua

За співпрацю з ФСБ у Луганській області судитимуть поліцейського

За співпрацю з ФСБ у Луганській області судитимуть поліцейського Фото: прокуратура

Зловмисник обвинувачується в умисному наданні ФСБ допомоги у проведенні підривної діяльності проти України

У Луганській області судитимуть громадянина України, який поєднував службу в поліції і співпрацю з Федеральною службою безпеки Російської Федерації. Про це йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Луганської області.

"Прокуратурою Луганської області до суду направлено обвинувальний акт стосовно колишнього поліцейського Головного управління Національної поліції в Луганській області за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада) та ч. 1 ст. 258-3 КК України (участь у діяльності терористичної групи чи терористичної організації)", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, поліцейського було затримано 26 січня 2016 року співробітниками Служби безпеки України за участю прокуратури Луганської області, під час проведення обшуку у службовому кабінеті.

Повідомляється, що зловмисник обвинувачується в умисному на шкоду обороноздатності України наданні іноземним представникам ФСБ Російської Федерації, які діють під виглядом так званого "міністерства державної безпеки "ЛНР", допомоги у проведенні підривної діяльності проти України.

"Установлено, що зрадник надав свою добровільну згоду на співпрацю з представниками ФСБ Російської Федерації, а саме щодо сприяння діяльності терористичної організації ЛНР шляхом збору інформації про дислокацію та розташування блок-постів, маршрути переміщення військової техніки та засоби конспірації. Для надання інформації обвинувачений використовував законспіровані канали передачі інформації через електронні поштові скриньки у мережі Інтернет. Подальшу долю зрадника вирішить суд", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Києві співробітники Служба безпеки України за дорученням Генеральної прокуратури України затримали Андрія Бабикина, який перебував у загальнодержавному розшуку.