ua en ru

Повідомлено про підозру директору фірми, яка захопила базу відпочинку в Одеській області

12:14 23.11.2018 Пт
2 мин
Перевіряється причетність правоохоронців до схеми заволодіння базою відпочинку у Затоці
Повідомлено про підозру директору фірми, яка захопила базу відпочинку в Одеській області Фото: "Зорі Тирасполя" (Uahotels.info)

Прокуратура Одеської області повідомила про підозру директору фірми, яка причетна до шахрайської схеми заволодіння базою відпочинку "Зорі Тирасполя" у Затоці. Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на прокуратуру.

Як встановили слідчі, у 2014 році керівниця фірми разом зі спільниками шахрайським способом домоглася захоплення майна бази відпочинку в Затоці Білгород-Дністровського району.

"Злочинна схема реалізована на підставі неправосудного рішення суду про визнання права власності на адміністративні будівлі комплексу відпочинку та державної реєстрації права на вказану нерухомість за фіктивною фірмою", - ззначили у прокуратурі.

Таким чином майно бази відпочинку вибуло із державної власності - Фонду державного майна України.

Далі, користуючись фіктивними документами щодо вартості нерухомості, учасники схеми уклали між Затоківською селищною радою та приватним підприємством договір купівлі-продажу земельної ділянки, на якій розташована база. Розмір шкоди, завданої державі від таких дій, становить понад 10 млн гривень.

У ході досудового розслідування злочинну схему було розкрито, а керівниці фірми оголосили підозру у підробленні документів, шахрайстві та фіктивному підприємництві. Прокуратура перевіряє причетність до схеми інших фігурантів, у тому числі й працівників правоохоронних органів.

Фото: "Зорі Тирасполя" (Uahotels.info)

Нагадаємо, у липні стався вибух на базі відпочинку у Лиманському районі Донецької області, постраждали двоє людей. Поліція затримала причетного до вибуху. Ним виявився місцевий мешканець, який кинув саморобну гранату під час конфлікту на базі.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: