ua ru

"Смарт-Холдинг" Новинського заявив про обшук у київському офісі

"Смарт-Холдинг" Новинського заявив про обшук у київському офісі Фото: Вадим Новинський

За інформацією "Смарт-Холдингу", до будівлі намагаються проникнути співробітники СБУ

У Києві люди в камуфляжі намагаються провести обшук в офісі "Смарт-Холдингу" бізнесмена і нардепа від "Опозиційного блоку" Вадима Новинського. Про це у Facebook повідомив представник "Смарт-Холдингу" Євген Загорулько.

" ... люди в камуфляжі (по всій видимості, представники влади) штурмують порожній офіс Смарт-Холдингу за адресою Ігорівська 7А. Знову зламали двері... Тільки нові поставили", - повідомив Загорулько.

За словами Загорулька, до будівлі намагаються потрапити представники СБУ.

"Директор з правового забезпечення Смарт-Холдингу Лада Кондуфорова зазначила, що в постанові про обшук зазначено іншу адресу, а спецслужби не пояснили, чому вони проводять обшук у вихідний день, тобто такі слідчі дії по закону повинні проводитися в робочі дні", - зазначив Загорулько.

То Парасюк дерётся с пустой машиной, то люди в камуфляже ( по всей видимости, представители властей) штурмуют пустой офис Смарт-Холдинга по адресу Игоревская 7А. Опять сломали дверь... Только новую поставили... Директор по правовому обеспечению Смарт-Холдинга Лада Кондуфорова отметила, что в постановлении об обыске указан другой адрес, а спецслужбы не объяснили, почему они проводят обыск в выходной день, т.к. такие следственные действия по законы должны проводиться в рабочие дни. Т.е. законность действий СБУ, отметила Кондуфорова, остается под сомнением

Опубліковано Евгенієм Загорульком 25 вересня 2016 р.

Нагадаємо, раніше Новинський заявив, що справи щодо нього для пред'явлення звинувачень не існує.