Славія - Динамо: онлайн трансляція (рахунок 1:1)

Славія - Динамо: онлайн трансляція (рахунок 1:1) Фото: "Славія" - "Динамо" (twitter.com/DynamoKyiv)

РБК-Україна проведе трансляцію матчу 3 відбіркового циклу Ліги чемпіонів

Славія - Динамо. Трансляція матчу розпочнеться на РБК-Україна о 20:30, а дивитися поєдинок можна на телеканалі "2+2". Київське "Динамо" зіграє на виїзді з чеською "Славією" в рамках третього відбіркового циклу Ліги чемпіонів. На думку букмекерів, перевага в цьому поєдинку на стороні господарів поля.

7 серпня 20:30
Прага, стадіон "Еден Арена"

Матч завершено 1:1

90 + 6 хв. Пролунав фінальний свисток. "Динамо" наприкінці втратило перемогу над "Славією".

95 хв. Йозеф Хушбауер реалізував 11-метровий удар.

90+3 хв. ПЕНАЛЬТІ! Кендзера завадив Тецлу забити у порожні ворота, порушивши проти нього правила - арбітр вказав на "точку".

90 хв. Арбітр компенсував п'ять хвилин.

86 хв. Йозеф Хушбауер отримав "гірчичник".

82 хв. ГОООООЛ! "Динамо" відкрило рахунок у матчі! Беньямін Вербич отримав передачу від Сергія Сидорчука та результативно пробив по воротах "Славії". Так тримати!

80 хв. Заміна у "Славії": Пішов з поля Змрхаль, замість нього на вийшов поле Балуте.

75 хв. Сидорчук відправив м'яч далеко від створу воріт.

73 хв. Голкіпер "Славії" вибив м'яч за межами штрафного майданчика.

68 хв. Хацкевич вирішив замінити Буяльського на Володимира Шепелєва.

65 хв. Жовта картка для Буяльського за фол проти Гушбауера.

- Схоже, що матч до чиєїсь помилки - обидві команди вміють такими моментами користуватися.

63 хв. Супергольовий шанс втрачає "Славія"! Змрхал ударом головою відправив м'яч поруч з воротами Бойко.

60 хв. Заміна у складі "Славії": замість Мілана Шкоди на поле вийшов Станіслав Тецл.

57 хв. Момент у "Славії"! Але Бойко впіймав м'яч після удару в площину воріт "біло-синіх".

51 хв. Яромир Змргал пробив здалеку по воротах "Динамо" - неточно.

50 хв. Спокійно стартувала друга половина гри. Обидві команди поки не ризикують йти в атаку.

46 хв. Розпочався другий тайм!

45+1 хв. Перерва! Поки без забитих голів у матчі.

45 хв. Арбітр додав одну хвилину до першого тайму.

40 хв. Удар від Володимира Цоуфала - повз праву стійку воріт пролетів м'яч.

35 хв. Гармаш подав на ближню штангу, де Нгаду випередив Бесєдіна, відбивши м'яч на кутовий.

33 хв. Гармаш виконав подачу у воротарський, де впевнено на виході зіграв голкіпер.

30 хв. Ще одна пауза в грі. Яну Боржілу надають медичну допомогу.

27 хв. Дещо заспокоїлася гра. М'яч в основному знаходиться в центрі поля.

23 хв. Циганкова збили на правому фланзі, але арбітр фолу не зафіксував.

21 хв. Яромир Змргал пробив у ближній кут воріт "Динамо" - невлучно.

15 хв. Сікора отримав передачу на лівому краю штрафного "Динамо", арбітр зафіксував положення "поза грою".

13 хв. Бойко впевнено зіграв в рамці воріт - впорався з небезпечним ударом Мілана Шкоди!

11 хв. Бойко в грі! Схоже, все в порядку.

- Сподіваємося, нічого серйозного! Георгій Бущан про всяк випадок пішов розминатися.

9 хв. Пошкодження отримав Бойко і лежить на газоні. Потрібна медична допомога голкіперу киян.

7 хв. Гра в основному проходить на половині поля "Славії".

3 хв. МОМЕНТ! Перший шанс для "Динамо", але Бесєдін з декількох метрів пробив прямо в голкіпера

1 хв. Матч розпочався! Ввели м'яч в гру футболісти "Славії".

- Команди тренуються полі, вболівальники заповнюють трибуни.

- Стартові склади:

"Динамо": Бойко, Морозюк, Кадар, Бурда, Кендзьора, Сидорчук, Буяльський, Циганкова, Гармаш, Вербич, Бесєдін
Запасні: Бущан, Сідклей, Шабанов, Че-Че, Шепелев, Андрієвський, Русин

"Славія": Даніел Колар, Цоуфал, Сікора, Змргал, Гушбауер, Нгадеу-Нгаджуі, Стох, Боржил, Делі, Шкода, Соучек
Запасні: Коварж, Олайінка, Тецл, Зелени,, Кудела, Белуце, Фридрих

- Гравці "Динамо" вийдуть на поле "Еден Арени" у виїзному комплекті форми синього кольору (голкіпер - в салатовий), а пражани проведуть поєдинок в червоно-білій екіпіровці (воротар - в чорному).

- Прес-служба празької команди інформує, що до і після матчу вболівальникам, які відвідають стадіон, в спеціальних місцях будуть роздавати безкоштовні напої. Причиною тому - спека. Очікується, що температура повітря у Празі в день матчу може піднятися до 34 градусів за Цельсієм.

- На сьогоднішньому матчі очікується аншлаг! Всі квитки розпродані, повідомляє офіційний сайт чеського клубу. Стадіон у Празі вміщує 21 тисячу вболівальників. Для фанатів "Динамо" виділена квота в розмірі 200 місць.

Віце-чемпіони своїх країн в поточному сезоні ще не програвали. Так, "Динамо" в трьох матчах чемпіонату, а також в поєдинку за Суперкубок, забило по одному голу, при цьому не пропустивши жодного у свої. Всі чотири матчі завершилися з однаковим рахунком 1:0. "Славія" також розпочала чемпіонат без втрат в трьох стартових іграх, пропустивши всього один гол, але при цьому в кожній грі забивши мінімум три голи.

Це перша зустріч столичних команд з Чехії та України між собою, якщо не брати до уваги єдиний товариський матч, який відбувся в 2016 році і завершився поразкою динамівців 1:2

Ще зовсім недавно кольору "Славії" захищали два гравці збірної України Руслан Ротань та Едуард Соболь. Півзахисник згодом перебрався до київського "Динамо", а захисник після закінчення терміну оренди повернувся в донецький "Шахтар", якому належать права на гравця.

Команда Хацкевича на матч зі "Славією" вирушила в складі з 22 футболістів, з яких 18 потраплять в заявку на поєдинок. Тренерський штаб не зможе розраховувати на воротаря Артура Рудько, захисника Йосипа Піваріча, півзахисника Миколи Шапаренко та нового гравця середньої лінії команди Вітора Буено.

Востаннє "Динамо" пробивалося в груповий етап Ліги чемпіонів два роки тому, а "Славія" - у 2007 році. Уже відомо, що в наступному кваліфікаційному раунді переможець цього протистояння зіграє проти найсильнішого в парі "Стандард" - "Аякс".