СКМ заявив, що непричетний до повернення Госпсуду Києва до розгляду позову по реприватизації "Криворіжсталі"

П'ятниця 07 червня 2013 11:21

СКМ заявив, що непричетний до повернення Госпсуду Києва до розгляду позову по реприватизації "Криворіжсталі". Про це заявила прес-служба холдингу.

"СКМ не відомі причини відновлення Господарським судом р. Києва судового слідства щодо позову консорціуму "Інвестиційно-металургійний Союз" до ФДМУ про визнання незаконним та скасування наказу ФДМУ від 15 лютого 2005 р. Представники СКМ ніяких заяв або клопотань в Господарський суд р. Києва не подавали і в суду не були", - йдеться в повідомленні.

СКМ - керуюча компанія фінансово-промислової групи, діяльність якої сконцентрована в гірничо-металургійній, енергетичній, фінансовій сферах бізнесу, а також у телекомунікаціях, медіабізнесі, нерухомості, роздрібній торгівлі, видобутку глин, торгівлі нафтопродуктами, сільському господарстві, торгівлі медикаментами, машинобудуванні і транспортному бізнесі.

100% СКМ володіє підприємець Рінат Ахметов. СКМ уже є інвестором телекомунікаційного ринку України, володіючи оператором фіксованого зв'язку - телекомунікаційною групою Vega, а також міноритарним пакетом компанії "Астеліт", оператора мобільного зв'язку life:).

Читайте також: Госпсуд Києва повернувся до розгляду позову Пінчука і Ахметова про незаконну реприватизації "Криворіжсталі"

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся