Шуфрич задекларував 9 квартир і близько 8 млн валюти готівкою

НовиниПолітика    31.10.2016 - 10:48
Фото: Нестор Шуфрич
Фото: Нестор Шуфрич

Шуфрич також вказав у декларації колекції картин, зброї та антикваріату

Нардеп від "Опозиційного блоку" Нестор Шуфрич зазначив у своїй е-декларації дев'ять квартир, колекцію живопису, годииків і вогнепальної зброї, а також 8 млн валюти готівкою. Відповідні дані розміщені в Єдиному державному реєстрі декларацій.

Виходячи з декларації, Шуфричу належать сім квартир в Києві і дві в Ужгороді площею від 35 до 308 кв. метрів, автомобілі Land Rover Defender, Mercedes-Benz G350 і Toyota 4 Runner.

Крім того, він задекларував колекцію з 287 картин, багаті колекції годинників, старовинної порцеляни, вогнепальної та холодної зброї, антикварної бронзової скульптури, старовинних книг та ікон, а також геральдики.

У минулому році він отримав майже 75 тис. гривень заробітної плати і більше 80 тис. гривень за виконання депутатських повноважень, 342,5 тис. гривень від відчуження нерухомого майна і 4,5 млн гривень від відчуження цінних паперів і корпоративних прав. Шуфрич задекларував подарунок від сина вартістю майже 11 млн гривень.

На банківських рахунках Нестор Шуфрич зберігає 46 тис. гривень, 7,5 тис. доларів і майже 4 тис. євро. Готівкою нардеп зберігає 25 млн гривень, 4,23 млн доларів і 3,75 млн євро.

Крім того, він задекларував пальто Brioni, запонки, дорогий годинник сина, будинок в Ужгороді та будинок під Києвом площею 336,3 і 701,5 кв. м., дачу під Києвом і базу відпочинку у Закарпатській області.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко задекларував 104 компанії та понад 86 млн гривень доходу.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Все моє коштовне майно було куплено до президентства, - Порошенко
On Top