ru ua

Шуфрич задекларував 9 квартир і близько 8 млн валюти готівкою

Шуфрич задекларував 9 квартир і близько 8 млн валюти готівкою Фото: Нестор Шуфрич

Шуфрич також вказав у декларації колекції картин, зброї та антикваріату

Нардеп від "Опозиційного блоку" Нестор Шуфрич зазначив у своїй е-декларації дев'ять квартир, колекцію живопису, годииків і вогнепальної зброї, а також 8 млн валюти готівкою. Відповідні дані розміщені в Єдиному державному реєстрі декларацій.

Виходячи з декларації, Шуфричу належать сім квартир в Києві і дві в Ужгороді площею від 35 до 308 кв. метрів, автомобілі Land Rover Defender, Mercedes-Benz G350 і Toyota 4 Runner.

Крім того, він задекларував колекцію з 287 картин, багаті колекції годинників, старовинної порцеляни, вогнепальної та холодної зброї, антикварної бронзової скульптури, старовинних книг та ікон, а також геральдики.

У минулому році він отримав майже 75 тис. гривень заробітної плати і більше 80 тис. гривень за виконання депутатських повноважень, 342,5 тис. гривень від відчуження нерухомого майна і 4,5 млн гривень від відчуження цінних паперів і корпоративних прав. Шуфрич задекларував подарунок від сина вартістю майже 11 млн гривень.

На банківських рахунках Нестор Шуфрич зберігає 46 тис. гривень, 7,5 тис. доларів і майже 4 тис. євро. Готівкою нардеп зберігає 25 млн гривень, 4,23 млн доларів і 3,75 млн євро.

Крім того, він задекларував пальто Brioni, запонки, дорогий годинник сина, будинок в Ужгороді та будинок під Києвом площею 336,3 і 701,5 кв. м., дачу під Києвом і базу відпочинку у Закарпатській області.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко задекларував 104 компанії та понад 86 млн гривень доходу.