Порошенко задекларував 104 компанії і понад 86 млн гривень доходу

Порошенко задекларував 104 компанії і понад 86 млн гривень доходу
Фото: Петро Порошенко показав мільйонні стану в декларації

На банківських рахунках Порошенко 26,3 млн доларів, 14,3 тис. євро і 540 тис. гривень

В електронній декларації Президента України Петра Порошенка зазначено 104 компанії, 86 млн гривень сукупного доходу, а також цінні папери на 160 млн гривень. Про це свідчить його декларація в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Що вказав Петро Порошенко в е-декларації

На банківських рахунках Порошенко 26,3 млн доларів, 14,3 тис. євро і 540 тис. гривень, на рахунках дружини Марини - 71 тис. гривень та майже 9 тис. євро. Також президент отримав майже 8,2 млн гривень внесків в кредитні спілки та інші небанківські фінустанови. Готівкою у глави держави числиться 60 тис. доларів і 900 тис. гривень. Крім того, Порошенко позичив третім особам 3,85 млн доларів і 1,1 млн гривень.

На основній роботі Порошенко отримав 121 тис. гривень зарплати, а його дружина - майже 88 тис. гривень.

Ще 12,4 млн гривень президент отримав у вигляді відсотків, 985 тис. гривень інвестиційного прибутку при погашенні облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП), майже 46 млн гривень курсової різниці при погашенні ОВДП від їх вартості і 2,7 млн гривень курсової різниці при інвестприбутку при погашенні ОВДП.

В декларації глави держави зазначено 104 компанії, серед яких "Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд "Прайм Ессетс Кепітал", ТОВ "Фірма "Екран", ВАТ "Київський завод експериментальних конструкцій", "Завод "Ленінська кузня", "Міжнародний Інвестиційний Банк", "Севастопольський морський завод", "СК "Країна", "Пісковський завод скловиробів", "Севморверфь", "Севмортранс", "Медсервіс-плюс" та інші

При цьому частина компаній Порошенко, крім України, зареєстровані в Росії, Іспанії, Нідерландах, Угорщині, Литві, Китаї, Польщі, а також на Кіпрі і Британських Віргінських островах.

Президент показав у своїй е-декларації житловий будинок (площа 1331,7 кв. м) вартістю 30 млн гривень і дві земельні ділянки 33196 кв. м і 1200 кв. м в с. Козин Обухівського району Київської області. Ще одна ділянка землі (площа 7511 кв. м) він там орендує.

Також, згідно з декларацією Петра Порошенка, в Києві глава держави володіє трьома земельними ділянками 1000 кв. м (вартість 8 млн гривень), 6315 кв. м (вартість 10,8 млн гривень) і 5169 кв. м (вартість 21,7 млн гривень), а також двома квартирами 134,06 кв. м і 82,15 кв. м. Ще одна квартира в столиці (площа 80,66 кв. м) знаходиться в спільній власності його дружини та сина Олексія.

У Вінниці у Порошенка задекларована квартира площею 68,2 кв. м, в Одесі - нежитлове приміщення першого поверху площею 35,3 кв. м. На дружину також записана земельна ділянка (площа 1900 кв. м) і дачний будинок (344 кв. м) в с. Петропавлівське Бориспільського району Київської області. До того ж, у іпотечний кредит сім'я Порошенка взяла базу відпочинку "Лебідь" (площа 2425 кв. м) в с. Лиман Татарбунарського району Одеської області.

Крім того, в декларації Порошенко записана колекція картин і скульптур, меблі, люстри, побутову техніку, рояль, кілька годин, запонки, килими і т. д., а на дружині числяться численні ювелірні прикраси, сумки і шуби.

Нагадаємо, лідер партії "Батьківщина", народний депутат Юлія Тимошенко задекларувала 9 компаній чоловіка, а також його 3,2 млн гривень іноземного доходу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся