СБУ затримала "злодія у законі", який намагався контролювати копачів бурштину в Рівненській області

НовиниНадзвичайні події    30.06.2017 - 13:31
Фото: СБУ (oda.zt.gov.ua)
Фото: СБУ (oda.zt.gov.ua)

Наразі вирішується питання про його видворення з України

Співробітники Служби безпеки України (СБУ) затримали "злодія у законі", який намагався контролювати незаконних копачів бурштину в Рівненській області. Про це йдеться у повідомленні прес-служби СБУ у Facebook.

Як зазначається, співробітники СБУ затримали "злодія у законі" на прізвисько "Папуна", який з минулого року мешкав у Києві та координував діяльність банди, що спеціалізується на злочинах насильницького характеру.

"Також на Рівненщині "Папуна" намагався контролювати незаконних копачів бурштину. Вирішується питання про видворення "злодія у законі" за межі України", - йдеться у повідомленні.

 

#СБУ затримала «злодія у законі» на прізвисько «Папуна» Кримінальник з минулого року мешкав у Києві та координував діяльність організованого злочинного угруповання, що спеціалізується на злочинах насильницького характеру. Також на Рівненщині «Папуна» намагався контролювати незаконних копачів бурштину. Вирішується питання про видворення «злодія у законі» за межі України.

Опубліковано Служба безпеки України 30 червня 2017 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Служба безпеки України затримала одеського "злодія у законі" на прізвисько "Манчо Зугдидський". З 2014 року зловмисник мешкав в Одесі та координував діяльність одного з організованих злочинних угруповань. Оперативники спецслужби затримали "Манчо Зугдидського" у Києві, куди той прибув для обговорення з місцевими кримінальниками перерозподілу сфер впливу.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top