СБУ примусово повернула в РФ журналістку телеканалів "Росія-1" і "Росія-24"

НовиниНадзвичайні події    26.07.2017 - 12:39
Фото: СБУ (РБК-Україна)
Фото: СБУ (РБК-Україна)

Журналістці заборонений в'їзд до України терміном на три роки

Служба безпеки України (СБУ) примусово повернула в Російську Федерацію журналістку телеканалів "Росія-1" і "Росія-24". Про це повідомляє прес-служба СБУ.

"Служба безпеки України заблокувала деструктивну діяльність журналістки Марії Князєвої, яка під псевдонімом "Саушкіна" працювала на телеканалі "Россия-1" та "Россия-24". Росіянка, використовуючи зв’язки з проросійськи налаштованими представниками українських медіа та експертами, збирала інформацію про ситуацію в державі, діяльність вищих органів влади, силових структур нашої держави. Ці дані використовувалось нею для тенденційного висвітлення ситуації в Україні", - вказано у повідомленні.

Зазначається, що журналістці заборонений в'їзд до України терміном на три роки.

"У рамках протидії втручанню країни-агресора у вітчизняний медіа-простір та локалізації загроз в інформаційній сфері М.Князєву було примусово повернуто на територію РФ, із забороною в’їзду до України терміном на три роки", - вказано у повідомленні.

Нагадаємо, на початку липня Служба безпеки України оголосила в розшук підозрюваного в сепаратизмі журналіста Олександра Чаленко.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top