ru ua

СБУ представила іноземним дипломатам розвіддані по обстрілу в Маріуполі

Служба безпеки України надала іноземним дипломатам розвіддані по обстрілу в Маріуполі. Відповідну зустріч з іноземними послами провели заступник глави АПУ Валерій Чалий, голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко та міністр закордонних справ України Павло Клімкін, передає прес-служба глави української держави.

"Голова СБУ В. Наливайченко та представники СБУ представили деталі трагедії, послідовність подій, відеодокази, результати розвідувальних даних, перехоплення радіо - та телефонних розмов осіб, які були безпосередньо залучені до планування, організації та проведення ракетного обстрілу східного району Маріуполя. Також були продемонстровані відеопокази одного із співучасників цього злочину. Всі ці матеріали прямо свідчать про належність важкого озброєння - ракетних систем залпового вогню та персоналу, який його обслуговував та здійснював 24 січня поточного року ракетний обстріл житлових масивів східного Маріуполя, до Російської Федерації", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, за даними СБУ, обстріл Маріуполя 24 січня був здійснений російської артилерією, якою командував офіцер Збройних сил РФ з позивним "Пепел".