У збірної Фінляндії небезпечні стандарти і контратаки, - Шевченко

НовиниСпорт    09.11.2016 - 11:58
Фото: Андрій Шевченко
Фото: Андрій Шевченко

Наставник українців прокоментував підготовку до матчів

Тренер збірної України Андрій Шевченко розповів про те, що зараз відбувається з національною командою. Про це повідомляє прес-служба ФФУ.

"Збірна Фінляндії - непогана команда, яка досить добре обороняється. Головний тренер цієї команди провів хорошу роботу з колективом. Незважаючи на те, що в складі нашого суперника відсутній ряд провідних гравців, зокрема Єременко, фінам є що показати в Україні. В першу чергу це небезпечні стандарти і контратаки", - сказав Шевченко.

"Є певний кістяк, колектив, з яким ми почали цей цикл. Я хотів би закінчити рік саме з цією командою. Вже є певні ігрові зв'язки між футболістами, що сформувалися під час тренувального процесу. Тренерський штаб задоволений гравцями, яких викликає до лав збірної. А за Яремчуку: ми стежимо за цим здібним хлопцем. Зазначу, що хотілося б мати більше часу для того, щоб можна було не просто подивитися гравця, а попрацювати з ним в тренувальному процесі", - продовжив тренер.

"Деякі гравці, можливо, виконують десь непотрібну бігову роботу і допускають помилки. Треба більш раціонально вести гру. Кожен працює над тим, щоб збірна мала свій почерк, щоб нашу команду дізнавалися за стилем гри. Головне, що є взаєморозуміння між тренерським штабом і футболістами. Важливо те, яку гру хоче бачити від нас вболівальники, і це має підкріплюватися результатом", - заявив Андрій Миколайович.

Нагадаємо, вже 12 листопада збірна України сгырает матч відбору на ЧС-2018 проти збірної Фінляндії.

On Top