Збірна України з біатлону стала чемпіоном Європи у змішаній естафеті

Збірна України з біатлону стала чемпіоном Європи у змішаній естафеті Кадр з трансляції

Четверта медаль української команди на континентальній першості

Збірна України завоювала золото в змішаної естафети на чемпіонаті Європи з біатлону, який проходить в Раубічах, Білорусь. Про це повідомляється Twitter в змагань.

"Синьо-жовту" команду представляли Валентина Семеренко, Юлія Джима, Артем Прима та Дмитро Підручний.

Всю гонку наша команда боролася за перемогу з господарями чемпіонату збірною Білорусі, яка в підсумку фінішувала четвертою. Другою фінішну лінію перетнули представники Росії. Бронзову нагороду здобули біатлоністи з Норвегії.

Таким чином, на чемпіонаті Європи Україна завоювала вже чотири медалі. Раніше сьогодні українська команда виграла бронзову медаль в одиночній змішаній естафеті.

Напередодні, в перший змагальний день, Олена Підгрушна завоювала срібло в суперспринті, Дмитро Підручний в цій же дисципліні виборов бронзову медаль.

Далі календар чемпіонату бере одноденну паузу, щоб в суботу, 29 лютого, продовжитися спринтами у чоловіків (11:30) і жінок (14:30).