ua en ru

На Сакварелідзе завели справу через операцію з затримання корупціонерів в прокуратурі, - нардеп

На Сакварелідзе завели справу через операцію з затримання корупціонерів в прокуратурі, - нардеп Фото: Давид Сакварелідзе

При затриманні у чиновників було виявлено близько 500 тис. дол

Щодо заступника генерального прокурора України Давида Сакварелідзе відкрили кримінальне провадження через операцію з затримання корупціонерів в прокуратурі. Про це написав народний депутат від "Блоку Петра Порошенко" Мустафа Найєм у своєму Facebook.

"У Києві затриманий перший заступник глави слідчого управління ГПУ Володимир Шапакін і заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць за підозрою у вимаганні хабара в особливо великих розмірах. За моєю інформацією, при затриманні у чиновників було виявлено в загальній складності близько 500 тис. дол. США, а також коштовності та цінні папери", - написав він.

Зокрема, згідно з даними нардепа, під час обшуку у Шапакина були знайдені 130 тис. дол. у кабінеті, 30 тис. дол. і 22 тис. дол. у будинку, 170 тис. дол. і 500 тис. грн у квартирі, документи на депозитні вкладення на суму 800 тис. грн, а також незареєстровану вогнепальну зброю та боєприпаси.
У Корнійця, як пише Найєм, також було знайдено 35 пакетів з діамантами загальною кількістю 65 каменів.

"Операція проводилася під керівництвом заступника Генпрокурора Давида Сакварелідзе і голови СБУ Василя Грицака... За результатами цієї операції було відкрито кримінальне провадження щодо... Давида Сакварелідзе. Справа відкрив перший заступник Генпрокурора Володимир Гузир за статтею "захоплення державних установ". Справа в тому, що в ході затримання чиновників був використаний загін Альфа, яким довелося виламувати двері в кабінетах затриманих чиновників", - написав він.

Скандал в Генпрокуратуре. В Киеве задержаны первый заместитель главы следственного управления ГПУ Владимир Шапакин и зам...

Posted by Mustafa Nayyem on 6 липня 2015 р.

Нагадаємо, раніше Сакварелідзе відмовився назвати ім'я людини, який пропонував йому 10 млн дол. хабарі.