ru ua

Сакварелідзе: керівництво ГПУ перешкоджає роботі слідчого управління Генінспекції

Сакварелідзе: керівництво ГПУ перешкоджає роботі слідчого управління Генінспекції Фото: Давид Сакварелідзе

Генпрокуратура спростовує звільнення працівників, які займалися справою "діамантових прокурорів"

Вище керівництво Генеральної прокуратури України перешкоджає роботі слідчого управління Генеральної інспекції внутрішніх розслідувань та безпеки, не перепризначаючи співробітників, виведених раніше зі штату. Про це заступник генерального прокурора України Давид Сакварелідзе написав у Facebook.

У повідомленні наголошується, що всі співробітники Генеральної інспекції, створеної в травні минулого року у складі Генпрокуратури, вже другий тиждень перебувають поза штатом.

"Все ще повноважний Генеральний прокурор або виконуючий обов’язки, який діє за його дорученням, приймають м'яко кажучи пародоксальные рішення і порушують дану мені особисто обіцянку перепризначити всіх у нещодавно створений, оновлений департамент Генеральної інспекції", - повідомив Сакварелідзе.

Він також стверджує, що всі підписані ним рапорти на призначення слідчих і прокурорів Генінспекції перебувають на розгляді в служби внутрішньої безпеки, що підпорядковується безпосередньо генеральному прокуророві і чинить постійний тиск на співробітників, які брали участь у резонансних справах щодо затримання корумпованих прокурорів.

Всі наші хлопці-співробітники Генеральної інспекції, яка була створена мною в травні минулого року у складі Генпрокуратури...

Posted by Davit Sakvarelidze on Tuesday, 23 February 2016

Слід зазначити, що сьогодні прес-служба Генпрокуратури України спростувала інформацію, що з'явилася в деяких ЗМІ, про звільнення прокурорів, які займалися кримінальним провадженням у справі "діамантових прокурорів" Олександра Корнійця і Володимира Шапакіна.

Нагадаємо, раніше заступник генерального прокурора України Віталій Касько заявив, що генпрокурор ліквідував слідче управління Генеральної інспекції внутрішніх розслідувань та безпеки.