Зростання промвиробництва в Китаї сповільнилося до 6-річного мінімуму

У серпні 2014 р. зростання промислового виробництва в Китаї стало найповільнішим майже за шість років

У серпні 2014 р. зростання промислового виробництва в Китаї стало найповільнішим майже за шість років, передає Reuters.

Зростання в інших ключових секторах також значно знизилося, що вказує на можливий спад в одній з найсильніших економік світу.

Дані про виробництво в сукупності зі слабкими показниками роздрібних продажів, інвестицій та імпорту вказують на подальше зниження темпів зростання, оскільки охолодження ринку нерухомості все сильніше впливає на інші сектори та погіршує довіру споживачів.

Промислове виробництво зросло на 6,9% в серпні, тоді як аналітики чекали підвищення на 8,8%. Це мінімальний підйом з 2008 року, коли економіка перебувала під впливом світової фінансової кризи.

"Серпневі дані можуть вказувати на "жорстку посадку". Ступінь уповільнення зростання в третьому кварталі не буде невеликий. Шанси на скорочення процентних ставок і вимог до банківських резервів зросли. Я думаю, вони, швидше за все, скоротять ставки", - коментує ситуацію головний економіст компанії "Everbright Securities" Су Гао.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся