Росію на зустрічі "нормандської четвірки" представлятиме Сурков
Фото: Владислав Сурков (kremlin.ru)
На зустрічі зовнішньополітичних радників лідерів "нормандської четвірки", на якій обговорюватимуть керченську кризу, Російську Федерацію (РФ) представлятиме помічник президента Володимира Путіна Владислав Сурков. Про це повідомив прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков, повідомляє РБК-Україна з посиланням на росЗМІ.
Як зазначається, Росію на зустрічі лідерів "нормандської четвірки" (Росія, Німеччина, Франція, Україна) у Берліні представлятиме помічник президента РФ Владислав Сурков.
Нагадаємо, президент України Петро Порошенко заявляв, що Україна готова до зустрічі в нормандському форматі на рівні політичних радників, на якій буде вимагати від Росії повернути полонених військових, кораблів Військово-морських сил ЗСУ, а також відкрити Керченську протоку для проходу суден в українські порти.
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін розповів, що на зустрічі "нормандської четвірки" сторони обговорять російську агресію в Чорному морі, миротворців на Донбасі і звільнення політичних ув'язнених.
Відзначимо, 25 листопада РФ напала на українські кораблі в Керченській протоці, в результаті чого були захоплені три українських кораблі. Крім того, в ході атаки РФ були захоплені 24 українських моряка, троє з них отримали поранення. На даний момент всі вони незаконно утримуються в Москві, в РФ заявляють, що українські моряки нібито незаконно перетнули кордон.