Російський бізнесмен Аркадій Ротенберг вийшов із співвласників Ocean Plaza в Києві, - ЗМІ

НовиниЕкономіка    10.10.2014 - 17:07
Російський бізнесмен Аркадій Ротенберг більше не є партнером Олександра Пономаренка та Олександра Скоробогатько в їх девелоперському бізнесі - компанії "ТПС нерухомість", одним з проектів якої є торговий центр Ocean Plaza у Києві.

Російський бізнесмен Аркадій Ротенберг більше не є партнером Олександра Пономаренка та Олександра Скоробогатько в їх девелоперському бізнесі - компанії "ТПС нерухомість", одним з проектів якої є торговий центр Ocean Plaza у Києві. Про це повідомило джерело, близьке до керівництва компанії, передають "Ведомости".

Представник Ротенберга підтвердив, що бізнесмен вийшов з числа співвласників "ТПС нерухомість", але подробиці угоди не розкрив. Представник самої компанії уточнив: Ротенберг з липня 2014 р. не є бенефіціаром групи TPS Real Estate Holding, якій належить 100% девелоперської компанії.

Спеціалізація "ТПС нерухомість" - будівництво торгових центрів і управління ними. Зараз у портфелі компанії близько 1 млн кв. м нерухомості, у тому числі діючі торгово-розважальні центри в Краснодарі, Сочі, а також Ocean Plaza в Києві.

Продаж пакета може бути пов'язана з санкціями, введеними США та Євросоюзом стосовно бізнесмена, вважає керуючий партнер агентства з консалтингу та продажу нерухомості Blackwood Костянтин Ковальов.

Нагадаємо, раніше Італія заарештувала вілли російського мільярдера Аркадія Ротенберга на Сардинії і належить бізнесменові готель у Римі у зв'язку з санкціями Євросоюзу стосовно Росії.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top