ua en ru

Російські прикордонники продовжують пропуск громадян через пункт "Должанський - Новошахтинськ", - Держприкордонслужба України

Прикордонна служба ФСБ Росії продовжує пропуск громадян через пункт "Должанський - Новошахтинськ".

Прикордонна служба ФСБ Росії продовжує пропуск громадян через пункт "Должанський - Новошахтинськ". Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України (Держприкордонслужба).

"З незрозумілих причин прикордонна служба ФСБ Росії продовжує здійснювати пропуск через кордон в пункті пропуску "Новошахтинськ" (з українського боку пункт пропуску "Должанський") та порушує двосторонні домовленості і таким чином сприяє незаконному руху через державний кордон", - йдеться в повідомленні.

З цього приводу прикордонне відомство поінформувало МЗС України та надало всю необхідну інформацію для реагування на міжнародному рівні.

Крім того, зазначають у прикордонному відомстві, направлено черговий лист прикордонній службі ФСБ Росії про необхідність припинення пропускних операцій в зазначених пунктах пропуску.

Раніше керівник Центру військово-політичних досліджень, представник групи "Інформаційне опір" (ІО) Дмитро Тимчук повідомив, що бойовики з терористичних організацій, що діють на Донбасі, спільно з російськими прикордонниками пропускають громадян через пункт пропуску "Довжанський".

Нагадаємо, 5 червня 2014 р. Кабмін тимчасово припинив рух через низку пунктів пропуску в Донецькій та Луганській областях. Зокрема, дане рішення стосується пунктів пропуску в Донецькій області: "Маринівка - Куйбишево"; в Луганській області: "Червонопартизанськ - Гуково", "Червона Могила - Гуково", "Новоборовці - Олексієво-Тузлівка", "Краснодарський - Донецьк", "Краснодарський - Нижній Швирьов", "Сєвєрний - Донецьк", а також "Должанський - Новошахтинськ".