Росія почала військові навчання в окупованому Криму

НовиниНадзвичайні події    20.03.2017 - 09:50
Фото: російські військові у Криму
Фото: російські військові у Криму

У Криму розпочалися навчання російських десантників

Командувач Повітряно-десантних військ (ПДВ) Росії генерал-полковник Андрій Сердюков заявив, що в понеділок, 20 березня, на полігоні Опук в окупованому Криму Росія почала масштабні командно-штабні навчання ВДВ. Про це повідомляє РИА-Новости.

Наголошується, що проходять навчання з бойовою стрільбою, у них також беруть участь Чорноморський флот (ЧФ) і Повітряно-космічні сили Росії.

"У навчаннях задіяні військовослужбовці Новоросійської десантно-штурмової дивізії (гірської), Камишинський і Улан-Удэнской окремих десантно-штурмових бригад. Крім наших військ, в маневрах буде брати участь частину сил і засобів ЧФ і 4-ї армії ВПС і ППО Південного військового округу", - розповів Сердюков.

"Вперше в історії російської армії в рамках навчань ПДВ відразу три наших з'єднання були одночасно підняті по тривозі і частково перекинуті в Крим зі штатним озброєнням і технікою", - Зазначив Сердюков.

Він додав, що всього в маневрах на полігоні Опук беруть участь понад 2,5 тис. десантників і близько 600 одиниць бойової техніки.

Нагадаємо, у зв'язку з третьою річницею анексії Криму, Міністерство закордонних справ Польщі закликало Росію припинити окупацію півострова.
Таку ж заяву оприлюднили у Міністерстві закордонних справ Грузії, де засудили агресію Росії проти України, що призвела до анексії Криму.

On Top