Росія не буде вести дистанційний моніторинг виборів президента США

НовиниПолітика    02.11.2016 - 20:43
Фото: Елла Памфілова
Фото: Елла Памфілова
Влада Москви пояснила закриття офісу Amnesty International У Держдумі РФ пропонують прирівняти журналістів до військових

РФ не отримувала прямого запрошення від США щодо моніторингу

Центральна виборча комісія Російської Федерації не буде вести дистанційний моніторинг виборів президента США, які заплановані на 8 листопада. Про це заявила голова ЦВК РФ Елла Памфілова, повідомляє ТАСС.

"Я хотіла б спростувати, дезавуювати вислів мого колеги по ЦВК Лихачова Василя Миколайовича про те, що ЦВК нібито буде вести якийсь дистанційний моніторинг виборів у США...Не буде ЦВК, ЦВК не приймав такого рішення і не збирається цього робити...Оскільки у нас не було прямого запрошення від наших партнерів в США, тому ми не відгукнулися", - заявила вона.

При цьому Памфілова зазначила, що "у світлі того, що неодноразово звучить у запалі передвиборчих битв в США, що Росія якимось чином намагається впливати на вибори, напевно, наша неучасть це доказ того, що ми жодним чином не хочемо впливати, щоб не було ще додаткових звинувачень у тому, що ми намагаємося впливати і навіть через спостереження".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Росія пропонувала направити своїх спостерігачів на вибори президента в США. Разом з тим, відповідні пропозиції росіян вже відхилили як мінімум в трьох американських штатах.

Читайте в розділі

Американські сенатори закликали Трампа зайняти жорстку позицію щодо РФ через Україну

У Раді сьогодні пройде година запитань до уряду

Мінфін під атакою: як Україна пережила фінансову кризу, а цього майже ніхто не помітив

On Top