РФ схвалила проект угоди про перевезення ядерних матеріалів через Україну

НовиниЕкономіка    27.03.2012 - 13:41

Уряд РФ схвалив проект угоди з урядами України та Угорщини про перевезення ядерних матеріалів через територію України. Відповідне розпорядження підписав прем'єр-міністр РФ Володимир Путін.

У проекті розпорядження вказується, що сторони будуть співпрацювати в цілях забезпечення перевезень свіжого і відпрацьованого ядерного палива, інших категорій ядерних матеріалів, які відносяться до ядерного паливного циклу, природного урану, радіоактивних речовин та інших матеріалів з РФ в Угорщину і з Угорщини в РФ транзитом через територію України. Угода укладається строком на десять років і може бути автоматично продовжена ще на десять років.

Згідно з розпорядженням, "Росатом" повинен провести спільно з Міністерством закордонних справ РФ переговори з угорською та українською сторонами і за досягнення домовленості підписати від імені уряду зазначену угоду, дозволивши в разі потреби вносити до проекту угоди зміни, що не мають принципового характеру.

Нагадаємо, раніше сьогодні, 27 березня, в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України повідомили, що в Україні до 2015 р. буде запущена перша черга спільного україно-російського підприємства з виробництва ядерного палива.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top