РФ незаконно видобуває у Чорному морі 2 млрд кубів газу на рік, - "Чорноморнафтогаз"

НовиниЕнергетика    03.11.2016 - 04:51
Фото: РФ продовжує незаконний видобуток газу у чорноморському шельфі
Фото: РФ продовжує незаконний видобуток газу у чорноморському шельфі

Привласнений український газ Росія постачає у Крим

Російська компанія "Державне унітарне підприємство "Черноморнефтегаз", що незаконно привласнила українські активи після анексії Криму, щороку видобуває на шельфі Чорного моря 2 млрд кубометрів газу. Про це розповіла голова української компанії "Чорноморнафтогаз" Світлана Нєжнова, передає українська служба BBC.

"У Криму видобуває газ російська компанія "Державне унітарне підприємство "Черноморнефтегаз", яка потрапила у всі санкційні списки", - повідомила вона.

Зі слів Нєжнової, Росія привласнила після анексії Криму в 2014 році українські активи у Криму, і тепер видобутий газ постачає на півострів.

Повідомляється, що влітку в українській прикордонній службі заявляли, що РФ продовжує незаконні розвідувально-бурові роботи на морському шельфі України, і називали це грубим порушенням норм Конвенції ООН з морського права та закону "Про виключну (морську) економічну зону України".

Нагадаємо, Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" подав позов на 2,6 млрд доларів проти Російської Федерації за захоплення активів в анексованому Криму
 

On Top