РФ незаконно видобуває у Чорному морі 2 млрд кубів газу на рік, - "Чорноморнафтогаз"

НовиниЕнергетика    03.11.2016 - 04:51
Фото: РФ продовжує незаконний видобуток газу у чорноморському шельфі
Фото: РФ продовжує незаконний видобуток газу у чорноморському шельфі
Кабмін відмовив Yuzgaz в участі в УРП на Юзівській площі РФ реанімує радянські і будує нові військові об'єкти в анексованому Криму, - Reuters

Привласнений український газ Росія постачає у Крим

Російська компанія "Державне унітарне підприємство "Черноморнефтегаз", що незаконно привласнила українські активи після анексії Криму, щороку видобуває на шельфі Чорного моря 2 млрд кубометрів газу. Про це розповіла голова української компанії "Чорноморнафтогаз" Світлана Нєжнова, передає українська служба BBC.

"У Криму видобуває газ російська компанія "Державне унітарне підприємство "Черноморнефтегаз", яка потрапила у всі санкційні списки", - повідомила вона.

Зі слів Нєжнової, Росія привласнила після анексії Криму в 2014 році українські активи у Криму, і тепер видобутий газ постачає на півострів.

Повідомляється, що влітку в українській прикордонній службі заявляли, що РФ продовжує незаконні розвідувально-бурові роботи на морському шельфі України, і називали це грубим порушенням норм Конвенції ООН з морського права та закону "Про виключну (морську) економічну зону України".

Нагадаємо, Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" подав позов на 2,6 млрд доларів проти Російської Федерації за захоплення активів в анексованому Криму
 

Читайте в розділі

Україна та Польща підписали угоду про правила взаємодії для з’єднання ГТС

Нафта Brent торгується нижче 54 доларів за барель

Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" за газ становить близько 23 млрд гривень

On Top