Результати виборів: відомо імена понад 80 нардепів-мажоритарників

Результати виборів: відомо імена понад 80 нардепів-мажоритарників
Фото: вибори в Раду (РБК-Україна)

Попередні результати виборів в Раду встановлені вже в 83 мажоритарних округах

За попередніми результатами виборів до Верховної ради України визначені переможці вже в 83 мажоритарних округах. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на дані Центральної виборчої комісії.

Переважна більшість майбутніх нардепів - представники партії "Слуга народу". Так, з 83 визначених переможців 22 кандидати - самовисуванці, 4 представники "Опозиційного блоку" та по одному кандидату від "Голосу", "Опозиційної платформи - За життя", "Свободи" та партії "Єдиний Центр", решта кандидатів - від "Слуги народа".

Наразі лише у Донецькій, Закарпатській та Хмельницькій областях немає кандидатів-переможців від "Слуги народу". Наразі підрахунок голосів продовжується.

Зазначимо, загалом ЦВК вже опрацювала 93,29% протоколів по мажоритарним округам. По багатомандатному виборчому округу ЦВК вже опрацювала 93,29% протоколів.

Позачергові вибори у Верховну раду в Україні відбулися 21 липня, після закриття виборчих дільниць ЦВК перейшла до підрахунку голосів. Загалом ЦВК має два тижня на підрахунок, результати голосування мають бути оприлюднені до 5 серпня.

Переможці по округам

Київ

  • 212 округ - Максим Перебийніс ("Слуга народу")
  • 213 округ - Артем Дубнов ("Слуга народу")
  • 215 округ - Богдан Яременко ("Слуга народу")
  • 216 округ - Леся Забуранна ("Слуга народу")
  • 217 округ - Мар'яна Безугла ("Слуга народу")
  • 218 округ - Дмитро Гурін ("Слуга народу")
  • 219 округ - Микола Тищенко ("Слуга народу")
  • 221 округ - Анна Пуртова ("Слуга народу")
  • 222 округ - Роман Грищук ("Слуга народу")

Вінницька область

  • 14 округ - Ірина Борзова ("Слуга народу")
  • 16 округ - Геннадій Вацак (самовисування)

Волинська область

  • 20 округ - Вячеслав Рублов ("Слуга народу")
  • 22 округ - Ігор Палиця (самовисування)

Дніпропетровська область

  • 26 округ - Кирилл Нестеренко ("Слуга народу")
  • 28 округ - Юрій Мисягін ("Слуга народу")
  • 30 округ - Ганна Лычман ("Слуга народу")
  • 31 округ - Володимир Захарченко ("Слуга народу")
  • 36 округ - Роман Каптелов ("Слуга народу")
  • 37 округ - Дмитро Шпенов (самовисування)
  • 38 округ - Владислав Бородін ("Слуга народу")

Донецька область

  • 45 округ - Муса Магомедов ("Опозиційний блок")
  • 46 округ - Федір Христенко ("Опозиційна платформа - За життя")
  • 48 округ - Максим Єфімов (самовисування)
  • 51 округ - Олександр Ковальов (самовисування)
  • 57 округ - Вадим Новинський ("Опозиційний блок")
  • 58 округ - Сергій Магера ("Опозиційний блок")
  • 60 округ - Дмитро Лубінець (самовисування)

Житомирська область

  • 62 округ - Ігор Герасименко ("Слуга народу")
  • 63 округ - Богдан Кицак ("Слуга народу")

Закарпатьска область

  • 68 округ - Роберт Горват (самовисування)
  • 69 округ - Віктор Балога (партія Єдиний Центр)
  • 71 округ - Валерій Лунченко (самовисування)
  • 72 округ - Василь Петьовка (самовисування)

Запорізька область

  • 74 округ - Геннадій Касай ("Слуга народу")
  • 75 округ - Роман Соха ("Слуга народу")
  • 76 округ - Євгеній Шевченко ("Слуга народу")
  • 77 округ - Сергій Штепа ("Слуга народу")
  • 79 округ - Юлія Яцик ("Слуга народу")
  • 80 округ - Сергій Мінько (самовисування)

Івано-Франківська область

  • 83 округ - Оксана Савчук ("Свобода")
  • 85 округ - Едуард Прощук ("Слуга народу")
  • 88 округ - Андрій Іванчук (самовисування)

Київська область

  • 91 округ - Олег Дунда ("Слуга народу")

Кіровоградська область

  • 99 округ - Олександр Дануца ("Слуга народу")
  • 103 округ - Олег Варонько ("Слуга народу")

Луганська область

  • 106 округ - Олексій Кузнєцов ("Слуга народу")
  • 112 округ - Сергій Вельможний (самовисування)

Львівська область

  • 117 округ - Ярослав Рущишин ("Голос")
  • 120 округ - Ярослав Дубневич (самовисування)
  • 124 округ - Юрій Камельчук ("Слуга народу")

Миколаївська область

  • 131 округ - Артем Чорноморов ("Слуга народу")

Одеська область

  • 134 округ - Олег Колєв ("Слуга народу")
  • 136 округ - Олександр Горенюк ("Слуга народу")
  • 140 округ - Сергій Колебошин ("Слуга народу")
  • 143 округ - Анатолій Урбанський (самовисування)

Полтавська область

  • 146 округ - Юрій Шаповалов (самовисування)
  • 147 округ - Олег Кулініч (самовисування)
  • 149 округ - Костянтин Касай ("Слуга народу")
  • 151 округ - Максим Березін ("Слуга народу")

Рівненська область

  • 152 округ - Олександр Ковальчук ("Слуга народу")
  • 154 округ - Олександр Аліксійчук ("Слуга народу")
  • 155 округ - Віктор М'ялик (самовисування)

Сумська область

  • 160 округ - Ігор Молоток (самовисування)

Тернопільська область

  • 163 округ - Андрій Богданець ("Слуга народу")
  • 164 округ - Ігор Василів ("Слуга народу")
  • 165 округ - Іван Чайківський (самовисування)
  • 167 округ - Володимир Гевко ("Слуга народу")

Харківська область

  • 168 округ - Марія Мезенцева ("Слуга народу")
  • 169 округ - Олександр Куницький ("Слуга народу")
  • 170 округ - Андрій Одарченко ("Слуга народу")
  • 172 округ - Юрій Здебський ("Слуга народу")
  • 173 округ - Олександр Бакумов ("Слуга народу")
  • 175 округ - Євген Пивоваров ("Слуга народу")
  • 176 округ - Дмитро Шенцев ("Опозиційний блок")
  • 177 округ - Дмитро Любота ("Слуга народу")
  • 178 округ - Олександр Літвінов ("Слуга народу")
  • 181 округ - Дмитро Микиша ("Слуга народу")

Хмельницька область

  • 188 округ - Сергій Лабазюк (самовисування)

Черкаська область

  • 194 округ - Любов Шпак ("Слуга народу")
  • 198 округ - Сергій Рудик (самовисування)
  • 199 округ - Сергій Нагорняк ("Слуга народу")

Чернівецька область

  • 201 округ - Олена Лис ("Слуга народу")
  • 202 округ - Максим Заремський ("Слуга народу")
  • 203 округ - Георгій Мазурашу ("Слуга народу")

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за результатами опрацювання 90% протоколів у багатомандатному виборчому округу лідером є "Слуга народу" (43,1%) на другому місці - "Опозиційна платформа - За життя" (12,94%). П'ятивідсотковий бар'єр долають також, "Європейська солідарність", "Батьківщина" та "Голос".

Зазначимо, за результатом голосування за кордоном, де наразі вже опрацьовано 100% протоколів, перемогу здобула "Європейська солідарність". Загалом на закордонних дільницях п'ятивідсотковий бар'єр подолали лише три партії, окрім вже названої, також "Слуга народу" та "Голос".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся