На ремонт доріг в Україні виділяються "мізерні суми", - голова "Укравтодору"

На ремонт доріг в Україні виділяються "мізерні суми", - голова "Укравтодору"
Фото: Славомир Новак

Проблеми з бюджетом "Укравтодору" Новак пов'язав з політичною нестабільністю

Голова "Укравтодору" Славомір Новак заявив, що Україна виділяє незначні суми на ремонт і утримання доріг. Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу "Еспресо".

"Дуже, дуже мало грошей призначається на ремонт і утримання доріг. Це взагалі мізерна сума. Я порівняв би річний бюджет "Укравтодору" з двома-трьома місяцями річного бюджету, призначеного на польські дороги", - розповів Новак.

 

На думку Новака, така ситуація склалася внаслідок політичної нестабільності в Україні, а також через "руху в протилежному від Європи напрямку".

"Я б порівняв нинішню ситуацію на українських дорогах з ситуацією в Польщі двадцять років тому, коли не було грошей на утримання, не було грошей на ремонт доріг, і Польща переживала подібний криза. Утім, я вірю в те, і це дуже важливо, що без відповідного фінансування ремонту, а потім утримання доріг, можна забути про економічний розвиток держави", - розповів Новак.

Нагадаємо, раніше на ремонт Кільцевої дороги у Києві виділили 397 млн гривень.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся