Реал - Атлетіко: онлайн трансляція (рахунок 2:4)

Реал - Атлетіко: онлайн трансляція (рахунок 2:4) Фото: "Реал" - "Атлетіко" (uefa.com)

РБК-Україна проведе трансляцію матчу за Суперкубок УЄФА

Реал - Атлетико. Трансляція матчу розпочнеться на РБК-Україна о 22:00, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 1". Іспанські "Реал" і "Атлетіко" битимуться в поєдинку за Суперкубок Європи. На думку букмекерів, перевага в цьому поєдинку на боці "вершкових".

15 серпня 22:00
Таллінн, стадіон "Ліллекюла"

Матч завершено 2:4

112 хв. Рамос заробляє картку за грубу гру проти Сауля в центрі поля.

106 хв. Почалися другі 15 хвилин екстратайму!

105 + 3 хв. Закінчився перший тайм.

105 + 3 хв. Вітол заробляє картку за розмови з арбітром.

105 хв. Арбітр додав 2 хв до основного часу.

104 хв. ГОООЛ! Коке дозволив "Атлетіко" отримати комфортну перевагу в два м'ячі/

102 хв. Четверта заміна у "Реала": Майораль виходить, Кроос пішов.

101 хв. Ернандесу дісталося від Модріча. За удар суперника хорват отримує картку. Четверте попередження для гравця "Реала" в сьогоднішньому матчі.

98 хв Сауль забиває ГОООЛ!

91 хв. Розпочався перший екстра-тайм. Футболісти "Реала" розіграли м'яч з центра поля.

90+3 хв. Основного часу матчу командам не вистачило для виявлення переможця!

90+1 хв. Себальос, який вийшовши на заміну, зірвав атаку, сфоливши проти Корреа на фланзі.

90+1 хв. Лемар залишає поле - Томас замість нього.

90 хв. Арбітр додав 3 хв до основного часу.

83 хв. Іско свій час відіграв - Васкес випущений на поле.

79 хв. ГОООЛ!!! Дубль робить Дієго Коста!

76 хв. Роблять перестановки команди. Тепер у "Реала" заміна: Каземіро змінюють на Себальоса.

71 хв. У "Атлетіко" виходить Вітоло замість Родрі.

68 хв. Бензема пробив в дальній кут в руки Облаку.

63 хв. ГОЛ! Рамос реалізує пенальті, пробивши низом у кут воріт.

62 хв. Після подачі з кута поля Хуанфран зіграв рукою в своїй штрафній - пенальті. Коста за суперечки отримав жовту.

60 хв. Корреа отримує "гірчичник".

57 хв. Заміна у обох команд: кращий гравець ЧС-2018 Модріч з'являється на полі замість Асенсио, також Грізманн залишає поле, Корреа виходить.

54 хв. Жовта картка для Марсело. Він вдарив ззаду по ногах Хуанфрана.

46 хв. Розпочався другий тайм. Тепер "Реал" починає з центру. Без замін обійшлися тренерські штаби команд.

45+1 хв. Завершився перший тайм.

35 хв. Асенсіо отримує жовту картку за зрив небезпечної контратаки "Атлетіко".

29 хв. Небезпечніший момент! Асенсіо б'є з правої ноги в дальній кут - м'яч летить поруч зі штангою.

27 хв. ГООООООЛ! Бензема ударом головою зрівнює рахунок.

25 хв. Марсело вирішує пробити з-за меж штрафного, але не влучає у ворота - м'яч летить над поперечиною.

17 хв. Асенсио цілеспрямовано зіграв п'ятою після передачі Бейла з правого флангу. Хмара відбив удар іспанського півзахисника, після чого Бензема міг зіграти на добиванні, але не встиг до м'яча.

11 хв. Перший кутовий біля воріт "Атлетіко". Але справа до удару по воротах не дійшла.

хв. Рамос вдарив ліктем в обличчя Дієго Косту. Дуже грубо! Арбітр обмежився усним попередженням.

5 хв. Грізманн з правого флангу зробив подачу на ближній кут воротарського. Рамос зумів впоратися із загрозою і виніс м'яч подалі від небезпечної зони.

3 хв. Натомість перша атака "Реала" завершилася фолом.

1 хв. ВОУ! ГОООООЛ! З першої спроби реалізований момент! Коста забиває точним ударом під поперечину.

1 хв. Гра стартувала!

- Стартові склади:

"Реал": Кейлор Навас, Карвахаль, Рамос, Варан, Кроос, Бензема, Бейл, Марсело, Каземіро, Асенсіо, Іско

"Атлетіко": Хмара, Савич, Годін, Хуанфран, Ернандес, Коке, Родріго, Лемар, Сауль, Дієго Коста, Грізманн

- Стадіон вже зачекався матчу!

Вперше в історії за Суперкубок УЄФА посперечаються команди з одного міста - мадридські "Реал" і "Атлетіко".

У сезоні 2017/18 "вершкові" першими в історії виграли Лігу чемпіонів УЄФА втретє поспіль. Тепер "Реал" може першим в історії виграти три поспіль Суперкубка УЄФА. Перемога в Естонії дозволить "Реалу" наздогнати "Мілан" і "Барселону", що брали трофей по п'ять разів. Всього "королівський клуб" побореться за трофей всьоме. Мадридці програли два перших фіналу, але потім здобули чотири перемоги поспіль.

"Атлетіко" ще жодного разу не програвав в Суперкубку УЄФА і втретє побореться за нього. Клуб брав участь в цьому турнірі в 2010 і 2012 роках і обидва рази виграв.

Хто б не переміг в Талліні, Суперкубок УЄФА вп'яте поспіль дістанеться Іспанії. Іспанські клуби виграли вісім суперкубків УЄФА з останніх дев'яти. Востаннє іспанська команда поступилася неіспанскій у ​​2007 році, коли "Мілан" обіграв "Севілью". Суперкубок УЄФА дістанеться Іспанії вже в 15 раз, Італія перемагала дев'ять разів, Англія - ​​сім.